Bartas - Kelias namoDainos žodžiai Siemka-mano mokytoja manes nekencia.
Jovita (Kalvarija 2012-06-01)(38) Jovita - tai verzkis i prieki. Paprasyk kad mokytoja(s) paskaitytu tavo dainas.
Siemka (2012-05-31)(37) Siemka-aš gyvenu tokiam mieste kur tikrai niekas manes nepastebes.
Jovita (Kalvarija 2012-05-31)(36) Jovita - visi salygas turim. Balsa turi ir dainuok tikrai kas nors pastebes tavo talenta...
Siemka (2012-05-30)(35) Siemka neturiu salygu dainuot
Jovita (Kalvarija 2012-05-30)(34) Jovita - tai kaip cia iseina? Tai kodel nedainuoji tu?
Siemka (2012-05-30)(33) Siemka-As neturiu kur deti savo kurtu dainu xD
Jovita (Kalvarija 2012-05-29)(32) Jovita - kaip nori, jei tik netingi xDD ir noro yra ;]
Siemka (2012-05-28)(31) Siemka -aš galiu tau dainaš kurti xD
Jovita (Kalvarija 2012-05-27)(30) as ju nekuriu, tik dainuoju mano mokytojo sukurtas iki kurejos man toli tik piest temoku ;]
Siemka (2012-05-25)(29) Siemka -Man ydomu butu paklausyt tavo dainu xD
Jovita (Kalvarija 2012-05-25)(28) Jovita - O kodel blogai?? demesys mane perdaug islepintu ;DD
Siemka (2012-05-23)(27) Tai blogai siemka ;) Andreja vieniem patinka o kitiem ne nepatinka neklausyk
Jovita (Kalvarija 2012-05-21)(26) Jovita - Tai aciu dievuleliui ;) Andrėja - kiekvienas zmogui patinka kitokia muzika...
Siemka (2012-05-21)(25) man tai negraži ši daina bet nežinau kodėl nu man tiesiog nepatinka
Andrėja (vilnius 2012-05-21)(24) Tai kaip as taves nezinau?
Jovita (Kalvarija 2012-05-20)(23) Jovita - joap ir mokytojas nori , kad vel dainuociau. Bet nebenoriu.
Siemka (2012-05-19)(22) Siemka tai tu dainavai?
Jovita (Kalvarija 2012-05-19)(21) Jovita - po tokios ilgos pertraukos reiketu ilgai dirbti ;] Nojau - nuostabi daina negaliu atsiklausyti ;)
Siemka (2012-05-19)(20) Siemka-tikrai nenusivažiuotu tik reiktu padirbet su balsu. Lilija-ant scenos visai nebaisu tik reik priprast as soku ir kiek kartu degus ant scenos bet vistiek toliau šoku ir px ką kiti kalba xD
Jovita (Kalvarija 2012-05-18)(19) Lilija as ir nelabai noreciau dainuot nes ciuju po tiek laiko mano balsas nusivaziuotu i lankas. O del ejimo i scena visada buna pirmas kartas ;] manes tai niekas neklause ar as noriu bet priverte.
Siemka (2012-05-17)(18) cia visos nori su juo padainuoti isskyrus mane nes as esu labai nedrasi eiti i scena
lilija (kaunas 2012-05-15)(17) Visiskai kitokia daina nei kitos. Bet tokia miela ;]Kurk tolaiu tavo puikios dainos PALAIKAU TAVE ;]
Siemka (2012-05-13)(16) bet tavo sauneuse daina naktis ir oki doki kitos netokios fainos
lina (kaunas 2012-05-08)(15) saunuolis labai gera daina dainuok ir toleu as ir dainuoju astradines dainas tik pas kita mokitoja pas stasy salteni kur ir egle jurgaityte
lina (kaunas 2012-05-08)(14) Grzi daina
Justina (Panevezys 2012-04-04)(13) ne visiems ji turi patikti :))
Nojus Bartaška - Bartas (2012-04-02)(12) ***asu
sibile (apsimetele buvau ,bet nebedabar) (sadiovalis 2012-03-27)(11) ***astukas ,dibilas nojus *******&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&$$$$$$ $ $$$$$$$$$$$$$$$
&&&&&&$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$ ($$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ 2012-03-27)(10) sudukas
ertas (sadiovalis 2012-03-27)(9) |

| ▪ | Alvydas Paškevičius - Žūklė svetur |
| ▪ | Vaida - Banalūs žodžiai (Muzikos akademija 2) |
| ▪ | Sadūnai - Kepė kepė močia blynus |
| ▪ | Amaru - Broliai |
| ▪ | Berneen - Miesto džiunglės |
| ▪ | Verkė senas tėvužėlis |
| ▪ | Inculto - Jei labai nori |
| ▪ | Valdas (Kelias į žvaigždes 3) - Pabandyk |
| ▪ | Obtest - Karo dvasia |
| ▪ | Rebelheart - Kalėdų saulė |
| ▪ | Jieva - Sugalvok man |
| ▪ | Žilvinas Žvagulis - Laisvo oro direktorius |
| ▪ | Wake'N'See - Draugai |
| ▪ | Virgis Stakėnas - Kelias bėga greit |
| ▪ | Aukštais kalnais raiti josim |
| ▪ | Džordana Butkutė - Nemylėjau tavęs |
| ▪ | Liudas ir Živilė (Dangus 2) - Apie mus |
| ▪ | Vilniaus aidai - Kalnų sakmė |
| ▪ | Atas - Sparnai (Muzikos akademija 2) |
| ▪ | Žalvarinis - Stinta pūkis |

| 1. (3) | Buvo naktys švento Jono... |
| 2. (1) | Eglė Sirvydytė - Mano namai |
| 3. (142) | ŽAS - Joninių himnas |
| 4. (16) | Wika - Ryčka |
| 5. (59) | Virgis Stakėnas - Snaudžia malūnas prie kelio |
| 6. (21) | Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos |
| 7. (44) | Šeduvos bernai - Laiškelis |
| 8. (67) | The Ball & Chain - Tu ateik į pasimatymą |
| 9. (12) | MG International - Juoda orchidėja |
| 10. (41) | Živilė (Dangus 2) - 40 kaštonų |
| 11. (13) | Fojė - Laužo šviesa |
| 12. (-) | Anoj pusėj Dunojėlio |
| 13. (-) | Armonika - Mūsų kaimas |
| 14. (9) | Stasys Povilaitis - Giminės |
| 15. (23) | Gytis Paškevičius - Draugams |
| 16. (36) | Vytautas Kernagis - Žiemą vasarą |
| 17. (28) | Vytautas Šiškauskas - Lietuva (Mūsų kaimas) |
| 18. (88) | Tele Bim Bam - Voras |
| 19. (-) | Kokiais keliais bekeliaučiau |
| 20. (52) | Ant kalno mūrai |
| DainuTekstai.lt Kontaktai Privatumas Rimai Patarlės |