Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai272375630
2.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)156893467
3.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą155853283
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau124142495
5.Ievytė - One.lt121992773

6.Vaidas - Mergaitė107782216
7.Ledi Ais - Jis95302007
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89181835
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai86501805
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk84781763

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83011791
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82531777
13.Martynas Beinaris - Nedvejok74331491
14.Studentės - Per vėlai74001542
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)73711543

16.SEL - Ten, kur sapnai68521401
17.Eglė Jurgaitytė - Angelas68311454
18.Eurika Masytė - Laisvė67551429
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66631358
20.K.U.R.V.A - Vienuma60201243

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57321198
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56141178
23.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54411116
24.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas54241141
25.Draugas53131122

26.Diamond - Dangiški migdolai52991113
27.Mokinukės - Užrakinta51941102
28.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs51291064
29.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50371036
30.Rebelheart - Kelias pas tave49341026

31.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele48901031
32.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus4873997
33.69 danguje - Velniškas greitis48571061
34.Wika - Ryčka48331095
35.Martynas Beinaris - Kelyje4829972

36.69 danguje - Tiesiai šviesiai4706990
37.Kalėdinės dainos - Tyli naktis46891038
38.Donatas Montvydas - Norim dar4640970
39.69 danguje - Vieniša altruistė4604961
40.Saulius Mykolaitis - Matrica4570943

41.Bjelle ir Peru - Brolužis4503949
42.Simona - Kai užgesta šviesos4339891
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4313905
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4033809
45.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4023827

46.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4003855
47.Mantas - Čiuožki3984840
48.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3907820
49.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3838853
50.Mia - Yra kaip yra3826816



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės