Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai291296114
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą162423437
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157963491
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau125842530
5.Ievytė - One.lt122942793

6.Vaidas - Mergaitė109372250
7.Ledi Ais - Jis97372050
8.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai92991950
9.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89581843
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85741783

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83631804
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)83601799
13.Eurika Masytė - Laisvė81331772
14.Martynas Beinaris - Nedvejok75631517
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)75221576

16.Studentės - Per vėlai74811559
17.Eglė Sirvydytė - Mano namai69731602
18.SEL - Ten, kur sapnai69681425
19.Eglė Jurgaitytė - Angelas69081472
20.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu67031366

21.Kalėdinės dainos - Tyli naktis62051397
22.K.U.R.V.A - Vienuma61001260
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas59671266
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu58191216
25.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs57271211

26.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško57241202
27.Draugas56551215
28.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina55161131
29.Diamond - Dangiški migdolai53681127
30.Rebelheart - Kelias pas tave53591128

31.Mokinukės - Užrakinta53561140
32.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele52301110
33.69 danguje - Velniškas greitis52141138
34.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą51581063
35.Wika - Ryčka51031155

36.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus50181029
37.Bjelle ir Peru - Brolužis49761070
38.Martynas Beinaris - Kelyje4914989
39.Saulius Mykolaitis - Matrica48671015
40.Donatas Montvydas - Norim dar48081009

41.69 danguje - Tiesiai šviesiai4740997
42.69 danguje - Vieniša altruistė4659972
43.Simona - Kai užgesta šviesos4388901
44.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4386921
45.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų4328964

46.Vytautas Kernagis - Baltas paukštis4160900
47.Martynas Beinaris - Bella Donna4118826
48.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna4099868
49.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4097843
50.Mantas - Čiuožki4071864



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės