Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai271495608
2.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)156893467
3.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą155703280
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau124092494
5.Ievytė - One.lt121992773

6.Vaidas - Mergaitė107782216
7.Ledi Ais - Jis95302007
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89131834
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai86411803
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk84741762

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau82961790
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82521776
13.Martynas Beinaris - Nedvejok74281490
14.Studentės - Per vėlai73951541
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)73661542

16.SEL - Ten, kur sapnai68521401
17.Eglė Jurgaitytė - Angelas68311454
18.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66621357
19.Eurika Masytė - Laisvė66591407
20.K.U.R.V.A - Vienuma60151242

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57321198
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56141178
23.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54411116
24.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas53491124
25.Draugas53021119

26.Diamond - Dangiški migdolai52941112
27.Mokinukės - Užrakinta51941102
28.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs51291064
29.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50321035
30.Rebelheart - Kelias pas tave49341026

31.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele48901031
32.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus4868996
33.69 danguje - Velniškas greitis48521060
34.Martynas Beinaris - Kelyje4824971
35.Wika - Ryčka48231093

36.69 danguje - Tiesiai šviesiai4706990
37.Donatas Montvydas - Norim dar4635969
38.69 danguje - Vieniša altruistė4604961
39.Saulius Mykolaitis - Matrica4555940
40.Kalėdinės dainos - Tyli naktis4536999

41.Bjelle ir Peru - Brolužis4488946
42.Simona - Kai užgesta šviesos4339891
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4313905
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4028808
45.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4023827

46.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4003855
47.Mantas - Čiuožki3969837
48.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3904819
49.Mia - Yra kaip yra3819814
50.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3803843



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės