Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai282395867
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą159773373
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157413480
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau125182516
5.Ievytė - One.lt122382781

6.Vaidas - Mergaitė108602234
7.Ledi Ais - Jis95992021
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89381839
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai87371827
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85441777

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83381799
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82901785
13.Martynas Beinaris - Nedvejok75231509
14.Studentės - Per vėlai74411551
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)74371559

16.Eurika Masytė - Laisvė73731579
17.SEL - Ten, kur sapnai69081413
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68791465
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66881363
20.K.U.R.V.A - Vienuma60691253

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57751207
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56811193
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas56451192
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54961127
25.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs54641145

26.Draugas54081151
27.Diamond - Dangiški migdolai53431122
28.Kalėdinės dainos - Tyli naktis52721178
29.Mokinukės - Užrakinta52441115
30.Rebelheart - Kelias pas tave52171091

31.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą51241055
32.69 danguje - Velniškas greitis50421101
33.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele49861052
34.Wika - Ryčka49391119
35.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus49371011

36.Martynas Beinaris - Kelyje4884983
37.Bjelle ir Peru - Brolužis47941022
38.Saulius Mykolaitis - Matrica4743988
39.69 danguje - Tiesiai šviesiai4730995
40.Donatas Montvydas - Norim dar4721989

41.69 danguje - Vieniša altruistė4629966
42.Simona - Kai užgesta šviesos4363896
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4323907
44.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų4155926
45.Martynas Beinaris - Bella Donna4103823

46.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4057835
47.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4038862
48.Mantas - Čiuožki4028854
49.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3986840
50.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3972833



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės