Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai281705851
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą159673371
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157353478
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau125132515
5.Ievytė - One.lt122332780

6.Vaidas - Mergaitė108552233
7.Ledi Ais - Jis95892019
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89381839
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai87321826
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85441777

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83361798
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82901785
13.Martynas Beinaris - Nedvejok75231509
14.Studentės - Per vėlai74411551
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)74271557

16.Eurika Masytė - Laisvė73631577
17.SEL - Ten, kur sapnai69031412
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68791465
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66881363
20.K.U.R.V.A - Vienuma60691253

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57751207
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56811193
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas56401191
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54961127
25.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs54581143

26.Draugas53881146
27.Diamond - Dangiški migdolai53341120
28.Kalėdinės dainos - Tyli naktis52621176
29.Mokinukės - Užrakinta52441115
30.Rebelheart - Kelias pas tave51971087

31.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą51141053
32.69 danguje - Velniškas greitis50321099
33.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele49661048
34.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus49321010
35.Wika - Ryčka49241116

36.Martynas Beinaris - Kelyje4879982
37.Bjelle ir Peru - Brolužis47841020
38.Saulius Mykolaitis - Matrica4743988
39.69 danguje - Tiesiai šviesiai4725994
40.Donatas Montvydas - Norim dar4715987

41.69 danguje - Vieniša altruistė4624965
42.Simona - Kai užgesta šviesos4358895
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4323907
44.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų4150925
45.Martynas Beinaris - Bella Donna4103823

46.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4052834
47.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4038862
48.Mantas - Čiuožki4028854
49.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3981839
50.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3972833



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės