Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai274895687
2.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157003470
3.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą156923307
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau124592504
5.Ievytė - One.lt122092775

6.Vaidas - Mergaitė107982220
7.Ledi Ais - Jis95452010
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89231836
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai86891815
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk84991768

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83061792
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82731781
13.Martynas Beinaris - Nedvejok74831501
14.Studentės - Per vėlai74151545
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)73881547

16.Eurika Masytė - Laisvė70321495
17.SEL - Ten, kur sapnai68781407
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68361455
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66781361
20.K.U.R.V.A - Vienuma60301245

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57401200
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56321183
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas55051161
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54511118
25.Draugas53231125

26.Diamond - Dangiški migdolai53091115
27.Mokinukės - Užrakinta52071106
28.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs52011082
29.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50661042
30.Rebelheart - Kelias pas tave50261047

31.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele49001033
32.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus48931001
33.69 danguje - Velniškas greitis48641063
34.Wika - Ryčka48571101
35.Martynas Beinaris - Kelyje4854977

36.Kalėdinės dainos - Tyli naktis48481076
37.69 danguje - Tiesiai šviesiai4715992
38.Donatas Montvydas - Norim dar4656974
39.Saulius Mykolaitis - Matrica4631960
40.69 danguje - Vieniša altruistė4609962

41.Bjelle ir Peru - Brolužis4561964
42.Simona - Kai užgesta šviesos4344892
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4313905
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4063815
45.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4038830

46.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4008856
47.Mantas - Čiuožki4003847
48.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3934876
49.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3923824
50.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3922823



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės