Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai273895665
2.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)156993469
3.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą156573299
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau124542503
5.Ievytė - One.lt122042774

6.Vaidas - Mergaitė107932219
7.Ledi Ais - Jis95402009
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89181835
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai86611808
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk84931766

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83011791
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82631779
13.Martynas Beinaris - Nedvejok74781500
14.Studentės - Per vėlai74101544
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)73791545

16.SEL - Ten, kur sapnai68721405
17.Eurika Masytė - Laisvė68651456
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68311454
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66731360
20.K.U.R.V.A - Vienuma60251244

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57371199
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56141178
23.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54511118
24.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas54291142
25.Draugas53231125

26.Diamond - Dangiški migdolai53041114
27.Mokinukės - Užrakinta52021105
28.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs51901079
29.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50571040
30.Rebelheart - Kelias pas tave49771035

31.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele48901031
32.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus4883999
33.69 danguje - Velniškas greitis48591062
34.Wika - Ryčka48521100
35.Martynas Beinaris - Kelyje4849976

36.69 danguje - Tiesiai šviesiai4715992
37.Kalėdinės dainos - Tyli naktis46991040
38.Donatas Montvydas - Norim dar4646972
39.Saulius Mykolaitis - Matrica4608954
40.69 danguje - Vieniša altruistė4604961

41.Bjelle ir Peru - Brolužis4534957
42.Simona - Kai užgesta šviesos4339891
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4313905
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4053813
45.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4028828

46.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4003855
47.Mantas - Čiuožki3993842
48.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3907820
49.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3876814
50.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3847855



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės