Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai276465724
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą157523320
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157083472
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau124882510
5.Ievytė - One.lt122092775

6.Vaidas - Mergaitė108132223
7.Ledi Ais - Jis95552012
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89281837
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai87051819
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85141771

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83211795
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82831783
13.Martynas Beinaris - Nedvejok74981504
14.Studentės - Per vėlai74251547
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)73961550

16.Eurika Masytė - Laisvė71461521
17.SEL - Ten, kur sapnai68931410
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68531459
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66831362
20.K.U.R.V.A - Vienuma60391247

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57501202
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56471186
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas55521172
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54611120
25.Draugas53351129

26.Diamond - Dangiški migdolai53141116
27.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs52291089
28.Mokinukės - Užrakinta52191109
29.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50911047
30.Rebelheart - Kelias pas tave50741059

31.69 danguje - Velniškas greitis49171074
32.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele49071035
33.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus49011003
34.Kalėdinės dainos - Tyli naktis48761083
35.Wika - Ryčka48721104

36.Martynas Beinaris - Kelyje4854977
37.69 danguje - Tiesiai šviesiai4715992
38.Saulius Mykolaitis - Matrica4680973
39.Donatas Montvydas - Norim dar4669977
40.Bjelle ir Peru - Brolužis4623982

41.69 danguje - Vieniša altruistė4609962
42.Simona - Kai užgesta šviesos4348893
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4323907
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4078818
45.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4044832

46.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4018858
47.Mantas - Čiuožki4013851
48.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3957881
49.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3943829
50.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3932825



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės