Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai288286038
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą160813396
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157513482
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau125432521
5.Ievytė - One.lt122692788

6.Vaidas - Mergaitė108902240
7.Ledi Ais - Jis96442030
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89431840
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai89181869
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85641781

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83531802
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)83151790
13.Eurika Masytė - Laisvė77341675
14.Martynas Beinaris - Nedvejok75481514
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)74771567

16.Studentės - Per vėlai74561554
17.SEL - Ten, kur sapnai69381419
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68831467
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66981365
20.K.U.R.V.A - Vienuma60801256

21.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas57851226
22.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57751207
23.Kalėdinės dainos - Tyli naktis57661295
24.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56941196
25.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs56331190

26.Draugas55121176
27.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina55061129
28.Eglė Sirvydytė - Mano namai55021259
29.Diamond - Dangiški migdolai53531124
30.Mokinukės - Užrakinta52831123

31.Rebelheart - Kelias pas tave52601101
32.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele51411089
33.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą51241055
34.69 danguje - Velniškas greitis51161117
35.Wika - Ryčka50151135

36.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus49681018
37.Martynas Beinaris - Kelyje4904987
38.Bjelle ir Peru - Brolužis48641040
39.Saulius Mykolaitis - Matrica4795999
40.Donatas Montvydas - Norim dar4748995

41.69 danguje - Tiesiai šviesiai4735996
42.69 danguje - Vieniša altruistė4634967
43.Simona - Kai užgesta šviesos4373898
44.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4356915
45.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų4292955

46.Martynas Beinaris - Bella Donna4113825
47.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4077839
48.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4057866
49.Mantas - Čiuožki4056860
50.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna4030852



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės