Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai279745801
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą159233360
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157273476
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau125082514
5.Ievytė - One.lt122282779

6.Vaidas - Mergaitė108402230
7.Ledi Ais - Jis95742016
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89331838
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai87241823
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85341775

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83361798
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82901785
13.Martynas Beinaris - Nedvejok75131507
14.Studentės - Per vėlai74411551
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)74221556

16.Eurika Masytė - Laisvė72961557
17.SEL - Ten, kur sapnai68981411
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68791465
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66881363
20.K.U.R.V.A - Vienuma60691253

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57751207
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56761192
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas56021182
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54961127
25.Draugas53711140

26.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs53651121
27.Diamond - Dangiški migdolai53291119
28.Mokinukės - Užrakinta52391114
29.Rebelheart - Kelias pas tave51781083
30.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50991049

31.Kalėdinės dainos - Tyli naktis50731129
32.69 danguje - Velniškas greitis49731086
33.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele49581046
34.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus49261008
35.Wika - Ryčka49091113

36.Martynas Beinaris - Kelyje4874981
37.69 danguje - Tiesiai šviesiai4725994
38.Bjelle ir Peru - Brolužis47181006
39.Saulius Mykolaitis - Matrica4718983
40.Donatas Montvydas - Norim dar4700984

41.69 danguje - Vieniša altruistė4619964
42.Simona - Kai užgesta šviesos4353894
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4323907
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4103823
45.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų4083909

46.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4052834
47.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4038862
48.Mantas - Čiuožki4023853
49.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3976838
50.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3947828



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės