Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai277405745
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą158423340
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157223475
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau125032513
5.Ievytė - One.lt122092775

6.Vaidas - Mergaitė108292227
7.Ledi Ais - Jis95592013
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89281837
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai87151821
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85241773

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83261796
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82831783
13.Martynas Beinaris - Nedvejok75081506
14.Studentės - Per vėlai74261548
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)74121554

16.Eurika Masytė - Laisvė72141536
17.SEL - Ten, kur sapnai68931410
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68681462
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66881363
20.K.U.R.V.A - Vienuma60491249

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57601204
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56521187
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas55871179
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54861125
25.Draugas53591135

26.Diamond - Dangiški migdolai53241118
27.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs53071108
28.Mokinukės - Užrakinta52201110
29.Rebelheart - Kelias pas tave51071066
30.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50961048

31.Kalėdinės dainos - Tyli naktis50161116
32.69 danguje - Velniškas greitis49271076
33.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele49231039
34.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus49061004
35.Wika - Ryčka48981110

36.Martynas Beinaris - Kelyje4864979
37.69 danguje - Tiesiai šviesiai4720993
38.Saulius Mykolaitis - Matrica4710981
39.Donatas Montvydas - Norim dar4694982
40.Bjelle ir Peru - Brolužis4665995

41.69 danguje - Vieniša altruistė4614963
42.Simona - Kai užgesta šviesos4353894
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4323907
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4103823
45.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų4057903

46.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4044832
47.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4028860
48.Mantas - Čiuožki4023853
49.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3958832
50.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3947828



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės