Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai276625728
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą158273337
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157123473
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau124982512
5.Ievytė - One.lt122092775

6.Vaidas - Mergaitė108182224
7.Ledi Ais - Jis95592013
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89281837
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai87101820
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85141771

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83261796
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82831783
13.Martynas Beinaris - Nedvejok75081506
14.Studentės - Per vėlai74261548
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)74121554

16.Eurika Masytė - Laisvė71761527
17.SEL - Ten, kur sapnai68931410
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68631461
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66831362
20.K.U.R.V.A - Vienuma60441248

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57551203
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56521187
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas55521172
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54811124
25.Draugas53521133

26.Diamond - Dangiški migdolai53191117
27.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs52771102
28.Mokinukės - Užrakinta52191109
29.Rebelheart - Kelias pas tave50971064
30.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50911047

31.69 danguje - Velniškas greitis49271076
32.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele49131037
33.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus49011003
34.Wika - Ryčka48781106
35.Kalėdinės dainos - Tyli naktis48761083

36.Martynas Beinaris - Kelyje4859978
37.69 danguje - Tiesiai šviesiai4715992
38.Saulius Mykolaitis - Matrica4689976
39.Donatas Montvydas - Norim dar4679979
40.Bjelle ir Peru - Brolužis4653991

41.69 danguje - Vieniša altruistė4609962
42.Simona - Kai užgesta šviesos4348893
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4323907
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4093821
45.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4044832

46.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4023859
47.Mantas - Čiuožki4013851
48.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3957881
49.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3948830
50.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3942827



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės