Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai274615680
2.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157003470
3.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą156673301
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau124542503
5.Ievytė - One.lt122092775

6.Vaidas - Mergaitė107932219
7.Ledi Ais - Jis95402009
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89231836
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai86771812
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk84931766

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83061792
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82631779
13.Martynas Beinaris - Nedvejok74781500
14.Studentės - Per vėlai74151545
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)73791545

16.Eurika Masytė - Laisvė69051464
17.SEL - Ten, kur sapnai68771406
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68311454
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66731360
20.K.U.R.V.A - Vienuma60251244

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57371199
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56211180
23.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54511118
24.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas54341143
25.Draugas53231125

26.Diamond - Dangiški migdolai53041114
27.Mokinukės - Užrakinta52021105
28.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs51951080
29.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50661042
30.Rebelheart - Kelias pas tave50211046

31.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele48951032
32.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus48881000
33.69 danguje - Velniškas greitis48591062
34.Wika - Ryčka48521100
35.Martynas Beinaris - Kelyje4849976

36.Kalėdinės dainos - Tyli naktis47191044
37.69 danguje - Tiesiai šviesiai4715992
38.Donatas Montvydas - Norim dar4651973
39.Saulius Mykolaitis - Matrica4618956
40.69 danguje - Vieniša altruistė4609962

41.Bjelle ir Peru - Brolužis4544959
42.Simona - Kai užgesta šviesos4344892
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4313905
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4058814
45.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4033829

46.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4003855
47.Mantas - Čiuožki3995844
48.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3912821
49.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3910821
50.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3852856



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės