Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai273545658
2.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)156943468
3.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą156473297
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau124542503
5.Ievytė - One.lt122042774

6.Vaidas - Mergaitė107932219
7.Ledi Ais - Jis95402009
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89181835
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai86611808
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk84881765

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83011791
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82581778
13.Martynas Beinaris - Nedvejok74781500
14.Studentės - Per vėlai74051543
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)73791545

16.SEL - Ten, kur sapnai68621403
17.Eurika Masytė - Laisvė68511453
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68311454
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66731360
20.K.U.R.V.A - Vienuma60251244

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57371199
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56141178
23.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54511118
24.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas54241141
25.Draugas53181124

26.Diamond - Dangiški migdolai52991113
27.Mokinukės - Užrakinta51971104
28.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs51851078
29.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50521039
30.Rebelheart - Kelias pas tave49621032

31.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele48901031
32.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus4878998
33.69 danguje - Velniškas greitis48591062
34.Martynas Beinaris - Kelyje4849976
35.Wika - Ryčka48481099

36.69 danguje - Tiesiai šviesiai4715992
37.Kalėdinės dainos - Tyli naktis46991040
38.Donatas Montvydas - Norim dar4646972
39.69 danguje - Vieniša altruistė4604961
40.Saulius Mykolaitis - Matrica4596950

41.Bjelle ir Peru - Brolužis4525955
42.Simona - Kai užgesta šviesos4339891
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4313905
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4053813
45.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4028828

46.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4003855
47.Mantas - Čiuožki3993842
48.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3907820
49.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3847855
50.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3845807



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės