Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai270985597
2.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)156893467
3.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą155553277
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau124042493
5.Ievytė - One.lt121992773

6.Vaidas - Mergaitė107732215
7.Ledi Ais - Jis95222005
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89131834
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai86261800
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk84741762

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau82961790
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82421774
13.Martynas Beinaris - Nedvejok74281490
14.Studentės - Per vėlai73951541
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)73661542

16.SEL - Ten, kur sapnai68391398
17.Eglė Jurgaitytė - Angelas68211452
18.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66621357
19.Eurika Masytė - Laisvė66251400
20.K.U.R.V.A - Vienuma60151242

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57271197
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56141178
23.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54311114
24.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas53291120
25.Draugas52971118

26.Diamond - Dangiški migdolai52941112
27.Mokinukės - Užrakinta51841100
28.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs51191060
29.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50221033
30.Rebelheart - Kelias pas tave49121021

31.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele48801029
32.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus4863995
33.69 danguje - Velniškas greitis48521060
34.Martynas Beinaris - Kelyje4820970
35.Wika - Ryčka48181092

36.69 danguje - Tiesiai šviesiai4703989
37.Donatas Montvydas - Norim dar4625967
38.69 danguje - Vieniša altruistė4604961
39.Saulius Mykolaitis - Matrica4531935
40.Kalėdinės dainos - Tyli naktis4505992

41.Bjelle ir Peru - Brolužis4476943
42.Simona - Kai užgesta šviesos4333889
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4308904
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4028808
45.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4023827

46.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4003855
47.Mantas - Čiuožki3959835
48.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3899818
49.Mia - Yra kaip yra3819814
50.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3798842



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės