Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai278565772
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą158583344
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157273476
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau125082514
5.Ievytė - One.lt122142776

6.Vaidas - Mergaitė108352229
7.Ledi Ais - Jis95592013
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89281837
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai87201822
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85241773

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83261796
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82831783
13.Martynas Beinaris - Nedvejok75081506
14.Studentės - Per vėlai74261548
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)74121554

16.Eurika Masytė - Laisvė72591547
17.SEL - Ten, kur sapnai68981411
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68741464
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66881363
20.K.U.R.V.A - Vienuma60591251

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57601204
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56571188
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas55971181
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54861125
25.Draugas53681137

26.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs53401115
27.Diamond - Dangiški migdolai53241118
28.Mokinukės - Užrakinta52251111
29.Rebelheart - Kelias pas tave51341073
30.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50961048

31.Kalėdinės dainos - Tyli naktis50271119
32.69 danguje - Velniškas greitis49371078
33.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele49231039
34.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus49161006
35.Wika - Ryčka49021111

36.Martynas Beinaris - Kelyje4874981
37.69 danguje - Tiesiai šviesiai4725994
38.Saulius Mykolaitis - Matrica4713982
39.Donatas Montvydas - Norim dar4695983
40.Bjelle ir Peru - Brolužis4675997

41.69 danguje - Vieniša altruistė4614963
42.Simona - Kai užgesta šviesos4353894
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4323907
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4103823
45.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų4062904

46.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4044832
47.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4033861
48.Mantas - Čiuožki4023853
49.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3963833
50.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3947828



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės