Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai270165576
2.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)156693463
3.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą155353273
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau123992492
5.Ievytė - One.lt121992773

6.Vaidas - Mergaitė107732215
7.Ledi Ais - Jis94982000
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89131834
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai86231799
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk84741762

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau82961790
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82371773
13.Martynas Beinaris - Nedvejok74231489
14.Studentės - Per vėlai73841538
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)73661542

16.SEL - Ten, kur sapnai68241395
17.Eglė Jurgaitytė - Angelas68081449
18.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66571356
19.Eurika Masytė - Laisvė66041395
20.K.U.R.V.A - Vienuma59951238

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57271197
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56041176
23.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina53771103
24.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas53291120
25.Draugas52871116

26.Diamond - Dangiški migdolai52791109
27.Mokinukės - Užrakinta51791099
28.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs51191060
29.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą49911026
30.Rebelheart - Kelias pas tave48871016

31.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele48651026
32.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus4853993
33.69 danguje - Velniškas greitis48521060
34.Martynas Beinaris - Kelyje4820970
35.Wika - Ryčka48091089

36.69 danguje - Tiesiai šviesiai4698988
37.Donatas Montvydas - Norim dar4615965
38.69 danguje - Vieniša altruistė4604961
39.Kalėdinės dainos - Tyli naktis4505992
40.Saulius Mykolaitis - Matrica4501929

41.Bjelle ir Peru - Brolužis4452936
42.Simona - Kai užgesta šviesos4323887
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4308904
44.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4023827
45.Martynas Beinaris - Bella Donna4023807

46.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim3998854
47.Mantas - Čiuožki3955833
48.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3899818
49.Mia - Yra kaip yra3809812
50.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3798842



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės