Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai276955736
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą158273337
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157223475
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau125032513
5.Ievytė - One.lt122092775

6.Vaidas - Mergaitė108292227
7.Ledi Ais - Jis95592013
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89281837
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai87151821
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85191772

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83261796
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82831783
13.Martynas Beinaris - Nedvejok75081506
14.Studentės - Per vėlai74261548
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)74121554

16.Eurika Masytė - Laisvė71861529
17.SEL - Ten, kur sapnai68931410
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68631461
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66831362
20.K.U.R.V.A - Vienuma60491249

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57551203
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56521187
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas55571173
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54811124
25.Draugas53541134

26.Diamond - Dangiški migdolai53191117
27.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs52921105
28.Mokinukės - Užrakinta52191109
29.Rebelheart - Kelias pas tave51071066
30.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50961048

31.69 danguje - Velniškas greitis49271076
32.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele49181038
33.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus49011003
34.Wika - Ryčka48881108
35.Kalėdinės dainos - Tyli naktis48811084

36.Martynas Beinaris - Kelyje4859978
37.69 danguje - Tiesiai šviesiai4715992
38.Saulius Mykolaitis - Matrica4700979
39.Donatas Montvydas - Norim dar4684980
40.Bjelle ir Peru - Brolužis4660994

41.69 danguje - Vieniša altruistė4614963
42.Simona - Kai užgesta šviesos4348893
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4323907
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4093821
45.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4044832

46.Mantas - Čiuožki4023853
47.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4023859
48.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3958832
49.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3957881
50.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3947828



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės