Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai275655705
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą157323316
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157053471
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau124742507
5.Ievytė - One.lt122092775

6.Vaidas - Mergaitė108082222
7.Ledi Ais - Jis95552012
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89231836
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai87041818
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85041769

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83161794
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82781782
13.Martynas Beinaris - Nedvejok74981504
14.Studentės - Per vėlai74201546
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)73921549

16.Eurika Masytė - Laisvė70791506
17.SEL - Ten, kur sapnai68831408
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68461457
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66831362
20.K.U.R.V.A - Vienuma60341246

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57451201
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56371184
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas55051161
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54561119
25.Draugas53281126

26.Diamond - Dangiški migdolai53091115
27.Mokinukės - Užrakinta52121107
28.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs52031083
29.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50811045
30.Rebelheart - Kelias pas tave50641057

31.69 danguje - Velniškas greitis49071072
32.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele49001033
33.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus48931001
34.Wika - Ryčka48721104
35.Kalėdinės dainos - Tyli naktis48581078

36.Martynas Beinaris - Kelyje4854977
37.69 danguje - Tiesiai šviesiai4715992
38.Saulius Mykolaitis - Matrica4670971
39.Donatas Montvydas - Norim dar4664976
40.69 danguje - Vieniša altruistė4609962

41.Bjelle ir Peru - Brolužis4580969
42.Simona - Kai užgesta šviesos4348893
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4313905
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4073817
45.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4038830

46.Mantas - Čiuožki4013851
47.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4008856
48.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3944878
49.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3932825
50.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3929826



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės