Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai279285787
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą159033356
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157273476
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau125082514
5.Ievytė - One.lt122232778

6.Vaidas - Mergaitė108402230
7.Ledi Ais - Jis95742016
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89331838
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai87241823
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85241773

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83361798
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82901785
13.Martynas Beinaris - Nedvejok75131507
14.Studentės - Per vėlai74411551
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)74171555

16.Eurika Masytė - Laisvė72871553
17.SEL - Ten, kur sapnai68981411
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68791465
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66881363
20.K.U.R.V.A - Vienuma60691253

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57651205
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56661190
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas55971181
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54911126
25.Draugas53701139

26.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs53551118
27.Diamond - Dangiški migdolai53291119
28.Mokinukės - Užrakinta52291112
29.Rebelheart - Kelias pas tave51731082
30.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50991049

31.Kalėdinės dainos - Tyli naktis50371121
32.69 danguje - Velniškas greitis49501081
33.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele49481044
34.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus49261008
35.Wika - Ryčka49091113

36.Martynas Beinaris - Kelyje4874981
37.69 danguje - Tiesiai šviesiai4725994
38.Saulius Mykolaitis - Matrica4718983
39.Bjelle ir Peru - Brolužis47031003
40.Donatas Montvydas - Norim dar4700984

41.69 danguje - Vieniša altruistė4619964
42.Simona - Kai užgesta šviesos4353894
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4323907
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4103823
45.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų4062904

46.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4044832
47.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4033861
48.Mantas - Čiuožki4023853
49.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3970836
50.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3947828



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės