Lietuviškų dainų žodžiai tekstai Rusiškų dainų tekstai, žodžiai, тексты песен Populiariausių lietuviškų dainų žodžiai Naujausių lietuviškų dainų žodžiai
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž 0-9




Geriausiai įvertintos dainos






Vieta
Daina
Balsų sumaBalsavoVidurkis
1.Ieva Narkutė - Raudoni vakarai275815709
2.Marijonas Mikutavičius ir Džimba - Aš labai myliu savo mamą157373317
3.Eglė Jurgaitytė - Laiminga diena (Vaikų Eurovizija 2008)157083472
4.Martynas Beinaris - Rytoj ar vėliau124792508
5.Ievytė - One.lt122092775

6.Vaidas - Mergaitė108132223
7.Ledi Ais - Jis95552012
8.Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinot89231836
9.Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai87041818
10.Ruslanas (Muzikos akademija) - Jei gali, atleisk85091770

11.Lukas ir Goda - Nieko nežinau83211795
12.Širdelės - Moterys meluoja geriau (serialo daina)82781782
13.Martynas Beinaris - Nedvejok74981504
14.Studentės - Per vėlai74251547
15.Marijonas, Mantas ir Mia - Nebetyli sirgaliai (Krepšinio himnas)73921549

16.Eurika Masytė - Laisvė70981510
17.SEL - Ten, kur sapnai68931410
18.Eglė Jurgaitytė - Angelas68481458
19.Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliu66831362
20.K.U.R.V.A - Vienuma60391247

21.Ruslanas (Muzikos akademija) - Svajonę turiu57501202
22.Ledi Ais - Laukiu tavo laiško56371184
23.Egidijus Sipavičius - Krenta sniegas55291167
24.Ruslanas (Muzikos akademija) - Laisvės kaina54611120
25.Draugas53291127

26.Diamond - Dangiški migdolai53091115
27.Mokinukės - Užrakinta52191109
28.Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs52031083
29.Marijonas Mikutavičius - Baigėme mokyklą50861046
30.Rebelheart - Kelias pas tave50691058

31.69 danguje - Velniškas greitis49121073
32.Laura Remeikienė - Tuk tuk, širdele49071035
33.SEL - Parašyk man laišką iš Paryžiaus49011003
34.Kalėdinės dainos - Tyli naktis48741082
35.Wika - Ryčka48721104

36.Martynas Beinaris - Kelyje4854977
37.69 danguje - Tiesiai šviesiai4715992
38.Saulius Mykolaitis - Matrica4680973
39.Donatas Montvydas - Norim dar4669977
40.69 danguje - Vieniša altruistė4609962

41.Bjelle ir Peru - Brolužis4592972
42.Simona - Kai užgesta šviesos4348893
43.Lauris Reiniks ir Monika Bleikša - Pasaka4313905
44.Martynas Beinaris - Bella Donna4073817
45.Ruslanas Kirilkinas, Evelina Anusauskaitė - Akimirka4039831

46.Mantas - Čiuožki4013851
47.Šokoledas - Mergaitė liūdnom akim4008856
48.Kalėdinės dainos - Džiaugsmingų Šventų Kalėdų3954880
49.Gytis Paškevičius - Šiam pasauly visko būna3934827
50.Natalija Bunkė - Širdis ant balto sniego3932825



Toliau >>>
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5



DainuTekstai.lt yra lietuviškų ir tarptautinių dainų tekstų archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama tik automatinė Youtube klipų paieška. Muzikos/mp3 parsisiuntimo svetainė nesiūlo. ** All lyrics are property of their respective owners and are provided for educational and informative use only. All possible music videos are from Youtube, we do not host any video on our server, this is only an automatic search for videos provided by Youtube.

DainuTekstai.lt    Kontaktai    Privatumas    Rimai    Patarlės