Soliaris, Greta, SEL - Noriu žinotDainos žodžiai nepakartojamas duetas
taskas (2009-06-05)(84) Kokia faina porele
algis (2009-05-22)(83) As ir girdejau Pachoj,super dainavo,gyvai dainuoja gerai ir nevarykit,kad tai kompas ir t.t.,geriau nueikit paklausyt ir suprasit.Pagarba jums!
donata (2009-05-18)(82) girdejau kaip jie pachoj atliko daina...buvau apsalusi!! saunuoliai,abu puikiai scenoje jauciasi,labai mielai ziurisi;) nuosirdumas,meile is jus sklinda;)
roveris (2009-05-17)(81) Daina gera,o atlikejai man asmeniskai labai patinka,esu girdejusi juos dainuojancius klube,man labai patiko...
daugiau dainu
gertruda (2009-05-12)(80) sveiko proto kritikas nieko neismano muzikoj,
si daina super ir jie ja atlieka gerai,net labai gerai,jei karta klausei juos gyvai dainuojancius,tai nekomentuoko as girdejau n kartu ir zinai,jiems nera lygiu
agne (2009-05-12)(79) nejuokinkit lietuva niekada neturejo ir netures geru dainininku as irgi per kompa taip sudainuociau kad oi oioi o gyvai jie nieko nesugeba tik nusidainuoja ne i tema vienintelis selas toj dainoj super nes jam nereik istraukt aukstu natu o soleris su greta tegu zygiuoja i dainavimo pamokas!!!
sveiko proto kritikas (2009-05-08)(78) grazi daina
Jula (2009-05-06)(77) grazy daina
gabe (2009-04-25)(76) siap ta jusu daina man patiko tik kaip dainuojat gyvai taikitaoks balsas o kaip per grotuva tai grazu man patinka
kotryna (2009-04-22)(75) Turis vienintelis ir pats pirmasis Lietuvoje gabalas,turintis tokia gilia prasme ir suvirpinantis sirdi,net iki asaru priveda..klausau nuo tos dienos,kai buvo isleistas...10balu!!! Soliario ir Gretos balsai labai dera,dainuokit daugiau drauge,grazus derinys
milijana (2009-04-21)(74) grazi nereali dajnike,
gabea (2009-04-01)(73) ujhoyhir9šy9uy
vyta (2009-03-27)(72) Maldauju jusu,visu triju,nei vieno nekeiciant,nes jus visi nerealus,Soliaris,Selas,jau zinomi,bet is kur tokia talentinga panele,vyrai,suradot?
nerealus 32;gabalas,norejau sios trijules paprasyti dar tokio tipo dainu!jus nuostabus
vivikele (2009-03-26)(71) na daina tikrai grazi..kaip isgirdau per radijo stoti man ji iskart patiko ir laukiau kol dar pagros..o kaip tok uzgrodavo lekdavau isirasyt i telefa..:D juokinga bet tai tiesa.. si daina liudna gal delto man ji ir patinka,megstu paklausyt liudnu graziu dainu..greta,soleri ir selai..nenuvilkit musu;)
dovile (2009-03-20)(70) ne nju sita daina tai neareli galeciau klausyt ir klausyt net sju ta daina numirt njoreciau labai jau grazi ta daina net dainuot ja ismjokau o tos Gretos balsas grazus o Soliaris tai labai grazus...
Tonike (2009-03-18)(69) Gretos balsas,puikiai atitinka dainos nuotaika,seksualiai liudnas.. begalo patinka,malonu klausyti :) Didziausias pagirimas si karta jai;)
Titas (2009-03-09)(68) Žiauriai gera daina... COOL
.. (2009-03-08)(67) myliu šią dainą
Tuka (2009-03-07)(66) Daina NUOSTABI! Kad tik daugiau tokių būtų :). Sel'as tikrai nieko negadina. ;)
Livita* (2009-03-07)(65) labai grazi daina lb lb soliari tavo lb grazios dainos galiu pasakyti :D :)
Gita (2009-03-02)(64) Nuostabi daina, ech..
Kad tokių būtų daugiau..
Samantėlė. ;* (2009-02-28)(63) Lb graži..
Juste.. (2009-02-24)(62) Jau ma sitja dainike ziaųriai kaip ir jum ar nea tjaip?;p
Ineta;* (2009-02-22)(61) isimilejau ta daina ;D
panteraa;] (2009-02-21)(60) Nice;@is tikruju nereali dainike;]*
Brigita (2009-02-20)(59) begalo grazi daina :*
mazoji (2009-02-19)(58) Ech .,,Nuostabi daina. O man viskas lygiai taip pat. Nors taipogi esu Greta pat paliko mane o ne as... Skaudu . Tikiuos si daina su laiminga pabaiga ir man atitiks ...
Greta (2009-02-19)(57) durnei durnei
soleris (2009-02-18)(56) grazi dainaaa
silva (2009-02-16)(55) Naujausi komentarai / dainos tekstas |

| ▪ | Vytautas Kernagis - Korolado vabalai |
| ▪ | Aidas Giniotis - Lengva ranka |
| ▪ | Gimtadienis - Su kitu bachūru |
| ▪ | Pikaso - O brolau |
| ▪ | Bartas - Ten, kur namai |
| ▪ | Stasys Povilaitis - Tikėk žmogum |
| ▪ | Pieno lazeriai - Gali mane vadinti muzika |
| ▪ | Egidijus Sipavičius - Pėdsakai |
| ▪ | Tikri vyrai - Santa Liučija |
| ▪ | Nijolė Tallat-Kelpšaitė - Ne, nereikia ašarų |
| ▪ | Ilja Aksionov - Sninga |
| ▪ | Diana Merfeldienė - Nesiųsk man SMS |
| ▪ | Arbata - Andriucha bliuz |
| ▪ | 16 Hz - Rugiagėlės |
| ▪ | Rytis Cicinas, Janina Miščiukaitė - Vėl kartu |
| ▪ | Alanas Chošnau - Ar tai tu? |
| ▪ | Algirdas Svidinskas - Vienatvė |
| ▪ | Marius - Akyse (Bjaurusis ančiukas) |
| ▪ | Radži - Nekaltinu savo likimo |
| ▪ | Merūnas, Ramunė (Kelias į žvaigždes 2) - Kalėdos |

| 1. (2) | Eglė Sirvydytė - Mano namai |
| 2. (1) | Buvo naktys švento Jono... |
| 3. (-) | Atlanta - Man patinka taip gyvent |
| 4. (4) | Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai |
| 5. (37) | Gytis Paškevičius - Mano kraštas |
| 6. (8) | MG International - Juoda orchidėja |
| 7. (-) | Marijonas Mikutavičius, Aistė Smilgevičiūtė - Meilės duetas (Jūratė ir Kastytis) |
| 8. (6) | Rebelheart - Kelias pas tave |
| 9. (17) | Aktorių trio - Paukščiai |
| 10. (32) | Foje - Kitoks pasaulis |
| 11. (34) | Olialia pupytės - O lia lia pupytės |
| 12. (7) | Tyliai leidžias |
| 13. (89) | Gaudeamus igitur |
| 14. (9) | Ieva Narkutė - Raudoni vakarai |
| 15. (27) | Hiperbolė - Sugrįžk |
| 16. (44) | Gintarė - Svajoklis |
| 17. (21) | Džordana Butkutė - Nemylėjau tavęs |
| 18. (-) | Stasys Povilaitis - Kristina |
| 19. (108) | Du gaideliai |
| 20. (13) | Stasys Povilaitis - Giminės |
| DainuTekstai.lt Kontaktai Privatumas Rimai Patarlės |