Penta, Dblz, Henkis - Kai nėra kančiųDainos žodžiai Nereali daina
Gincius (2009-04-19)(83) grazi daian , bet dekit visa daina
Monika (2009-04-14)(82) Gaila bet geda jai dedi daina tai bent visas eilutes yrasyk o ne puse praleisiu ce gal nk neatsitiks...O siaip tai labai faina ir miela dainele :)
Vaniliosiukas :) (2009-04-11)(81) Si daina yra labai grazi ir prasminga,bet nx keliat zodzius jeigu jie su da***a klaidu ir net ne visos eilutes ir zodziaia nesutampa daug kur;DDD Nuotaika gadinat ir darot geda dainai sitai:/
Aura (2009-04-03)(80) Graži daina miela klausyti ;)
Dovydas (2009-03-24)(79) nevisa daina praleista eiluciu
Inga (2009-03-21)(78) daina tai zeba,bet jei kazkas raso zodzius tai tegul be klaidu raso,nes jau nerwint pradeda.
bla,bla (2009-03-07)(77) neali daina ;**
ally (2009-02-19)(76) priwercia pagalwoti apie gywenima... lb grazi daina... ;]*
grety... (2009-02-10)(75) labaj nereali daina
Justea;]]@*~ (2009-02-08)(74) Prasmingi zodziai..
ugney (2009-01-31)(73) pati nerealiausia daina ;} verčianti susimastyt ka blOgO darai ir verchia tave nusishypsoti
barbe (2009-01-21)(72) ;( zodziai atspindintis mano gyvenima ...
Tomas (2009-01-01)(71) Lbj grazi daina =] sukele daug prisiminimu
Tadukas =]YLk (2008-12-12)(70) Labai patynka jusu dainos
DIEVIDAS (2008-12-10)(69) Jūsų dainose atsispindi daug mano gyvenimo akimirkų.todėl dievinu jūsų dainas.ačiu ;*
zuikelis. (2008-12-05)(68) Jūs kieti.
O vat ;DD (2008-12-05)(67) Amazing.
Unknown (2008-12-04)(66) siaip siunciau pataisyma zodziu, kur irasiau praleistus zodzius, bet kazkodel ju neideda...
Akvile (2008-12-04)(65) Tikrai nėra puse žodžių.. ;o
Dianū (2008-12-03)(64) labai grazi daina
erika (2008-12-03)(63) Ta daina...
Nu tiesiog nėra žodžių...
Ji tokia graži.
Tie žodžiai... Tie prisiminimai.
Daina tikrai neareli.
Kažkas. ;Dp (2008-11-19)(62) Dievinu Dblz!
moni (2008-11-18)(61) krc skaitau teksta ziuriu puse zodziu nera...
Gucci (2008-11-17)(60) patinka man visos dblz dainos
mk (2008-11-16)(59) Nuostabi daina, tik gaila nepilni dainos zodziai parasyti
Ingrida (2008-11-10)(58) gera daina..
Ieva kitaip Adoms.. (2008-11-09)(57) neteisingi zodziai
vilius (2008-11-06)(56) nereali..
Oma (2008-10-10)(55) grazi dajna tikrai ;) galiu ja klausyt ir klausyt ;)
wa wa wa (2008-10-03)(54) |

| ▪ | Radži (Kelias į žvaigždes 2) - Laimės vainikas |
| ▪ | Domas & Iron - 96 |
| ▪ | Saulėnas ir Česlovas Gabalis - Kam man tas Londons (Chorų karai 2013) |
| ▪ | Žilvinas Žvagulis - Klaipėda |
| ▪ | Bambatrynis - Bus balius |
| ▪ | Gintare - Juoda-balta |
| ▪ | Radži (Kelias į žvaigždes 2) - Laimės vainikas |
| ▪ | Rožė (Muzikos akademija) - O meile |
| ▪ | Pikaso - Ką reiškia mylėti |
| ▪ | Martynas Beinaris - Vienintelei |
| ▪ | Žentai - Kokia tu, tėviške, graži |
| ▪ | Juozas Erlickas - Neikit, vaikeliai |
| ▪ | Dvi vištytės baltos |
| ▪ | Mino - Širdelės |
| ▪ | Kalėdinės dainos - Lietuvių liaudies daina |
| ▪ | Mango - Domino |
| ▪ | Tautvydas (Kelias į žvaigždes 2) - Žmonės viską gali |
| ▪ | Pikaso - Lengvai |
| ▪ | Jieva - Vaikiškos dienos |
| ▪ | Rūta Ščiogolevaitė ir Mundis - Tu (Žvaigždžių duetai 3) |

| 1. (3) | Buvo naktys švento Jono... |
| 2. (1) | Eglė Sirvydytė - Mano namai |
| 3. (142) | ŽAS - Joninių himnas |
| 4. (2) | Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai |
| 5. (10) | Jonis - Šienpjovys (Ant tėvo dalgio ašmenų) |
| 6. (5) | Rebelheart - Kelias pas tave |
| 7. (8) | Tyliai leidžias |
| 8. (12) | MG International - Juoda orchidėja |
| 9. (7) | Gytis Paškevičius - Dalužė |
| 10. (4) | Ieva Narkutė - Raudoni vakarai |
| 11. (13) | Fojė - Laužo šviesa |
| 12. (9) | Stasys Povilaitis - Giminės |
| 13. (28) | Vytautas Šiškauskas - Lietuva (Mūsų kaimas) |
| 14. (11) | Gytis Paškevičius - Tu vėjo paklausk |
| 15. (16) | Wika - Ryčka |
| 16. (63) | Ant kalno karklai siūbavo |
| 17. (15) | Aktorių trio - Paukščiai |
| 18. (31) | Vytautas Kernagis - Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj |
| 19. (21) | Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos |
| 20. (36) | Vytautas Kernagis - Žiemą vasarą |
| DainuTekstai.lt Kontaktai Privatumas Rimai Patarlės |