Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliuDainos žodžiai Labai graži daina;*
Ieva (2009-05-01)(165) ziauriai grazi dana tam kam taip atsitiko labai uzjausiu nu koks ziaurus gyvenimas
eglute (2009-04-30)(164) o per kur ja reikia klausitis> prasaau pasakikit
vikutys! (2009-04-30)(163) o per kur ja reikia klausitis
vikutys (2009-04-30)(162) Kostai,tu saunuolis,si daina labai vercianti susimastyti.
egis (2009-04-29)(161) LABAI GRAZI DAINA BEVEIK VISADA KAI TIK JA KLAUSAU TAI VERKT NORIS IR NE KARTA REIKEJO VERKT (UZUOJAUTA BERNIUKO GIMINEMS)
Karolina (2009-04-21)(160) Visu pirma labai uzjaučiu berniuko tevelius. Labai graži daina ir begalo graudi net norisi verkti. UŽJAUČIU.
Deimante (2009-04-20)(159) Tikrai labai graži daina, net verkti norisi. Labai nuoširdūs žodžiai.
Rūta, ;]* (2009-04-18)(158) Saunuolis kostai kad sukuriai tokia daina begalo grazi ir labai graudi net verkiau kai klausiausi sia daina.o berniuoko teveliams dydele uzuojauta .
Birute (2009-04-18)(157) ziaurei liudna daina verkiau;[ bet tokia nuosirdi;]uzuojauta teveliams;[[[[
ZUJKA;]] (2009-04-15)(156) Laabai graži daina. O žodžiai labai nuoširdūs. ;}Šaunu kad žhmonės kuria tokias už širdies griebiančias dainas.:)
Lina (2009-04-12)(155) nes apsiverkiau... ;( Sunku artimiesiems dabar...uzuojaut a ;(
Inga... (2009-04-11)(154) ziaurai faina daina labai uzjauciu artimuosius
gintaryteea (2009-04-10)(153) Daina tikrai gera ir lb nuoshirdi...matosi, kad rashyta ish shirdies...
Gretita (2009-04-04)(152) labaj grazi daina!!! nereali... :( bet kartu ir labaj labaj liudna... uzuojauta to berniuko artimiesiem..jiem siuo metu turetu buti labai labai sunku... :(
jo (2009-04-01)(151) Nereali daina ;*
kammy;]]*** (2009-03-22)(150) ahujiena daina, tikrai graudinanti ;(
zivile (2009-03-20)(149) nereali daina,labai uzjauciu sio s dainos autoriu uz jo broliuko nelaime.myliu su=ita daina
fanta ;D* (2009-03-17)(148) labaj grazi daina!!! nereali... :( bet kartu ir labaj labaj liudna... uzuojauta to berniuko artimiesiem..jiem siuo metu turetu buti labai labai sunku... :(
... (2009-03-14)(147) labai grazi daina..
* (2009-03-12)(146) a mano pusbrolis telsiuose gyvena tikiuosi jis mato ne pirma karta jei jis gyvena telsiuose
simona (2009-03-10)(145) a mano pusbrolis telsiuose gyvena tikiuosi ji mato ne pirma karta jei jis gyvena telsiuose
simona (2009-03-10)(144) labai grazi daina..begalo graudi ;//
solveiga (2009-03-08)(143) nereli daina.pirma syki isgirdusi net arsiverkiau...nerealus kurejas tos dainos...myliuk
sexiuka♥ (2009-03-08)(142) Labai grazi, liudna daina... ;( negaliu. myliu. Dar cia parase toks vyras sita daina ka jis pragyveno... kas jo broliukuj nutiko ;( uzjauciu...
Akvile (2009-03-04)(141) geras pusbroliuks
sss (2009-03-02)(140) Ash dievinu shita daijna.
Inny.;} (2009-03-01)(139) Nerali daina!!! gerbiu ir myliu duos zmones kas sukure sita daina! nemanau kad kas nors noretju kurti tokia daina. dauguma dabar kuria tokia re***as ir trankes dainas!
Repereiukea (2009-02-20)(138) kaip telsiskis nes as pati telsiske tai dainuoj ♥
Egidija]telsiske[ (2009-02-20)(137) NEREALI DAINA,LABAI GRAZI;']
aistute (2009-02-16)(136) Naujausi komentarai / dainos tekstas |

| ▪ | Marijonas Mikutavičius - Gėjai niekadėjai |
| ▪ | Arbata - Linkėjimai tau |
| ▪ | Andrius Kaniava - Bausmė |
| ▪ | Čiulpuonėliai ft. Saulėns - Duok seksą bent per Naujus |
| ▪ | Skylė - Septynis ilgus metus |
| ▪ | Vita - Angelas |
| ▪ | Deivydas Zvonkus - Be tavęs |
| ▪ | Viktorija Perminaitė - Sunku mylėt |
| ▪ | Lauris Reiniks ir Liepa Mondeikaitė - Apkabink dar |
| ▪ | Neda - Pavėlavai |
| ▪ | Mino - Kelkis, mano saule |
| ▪ | Edmundas Kučinskas - Už tuos, kurie... |
| ▪ | Vytautas Praškevičius - Nemune |
| ▪ | Anžela - Paskubėk (Eurovision 2024) |
| ▪ | Naujieji lietuviai - Liolia |
| ▪ | Kupido (Dangus 2) - Degančios mintys |
| ▪ | Atalyja - Močia |
| ▪ | Mantas - Saulę nešiu |
| ▪ | 69 danguje - Berniukai saldainiukai |
| ▪ | ŠarkA - Pabėgti norėjau |

| 1. (3) | Buvo naktys švento Jono... |
| 2. (1) | Eglė Sirvydytė - Mano namai |
| 3. (142) | ŽAS - Joninių himnas |
| 4. (2) | Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai |
| 5. (10) | Jonis - Šienpjovys (Ant tėvo dalgio ašmenų) |
| 6. (12) | MG International - Juoda orchidėja |
| 7. (5) | Rebelheart - Kelias pas tave |
| 8. (8) | Tyliai leidžias |
| 9. (13) | Fojė - Laužo šviesa |
| 10. (7) | Gytis Paškevičius - Dalužė |
| 11. (28) | Vytautas Šiškauskas - Lietuva (Mūsų kaimas) |
| 12. (9) | Stasys Povilaitis - Giminės |
| 13. (4) | Ieva Narkutė - Raudoni vakarai |
| 14. (63) | Ant kalno karklai siūbavo |
| 15. (11) | Gytis Paškevičius - Tu vėjo paklausk |
| 16. (15) | Aktorių trio - Paukščiai |
| 17. (16) | Wika - Ryčka |
| 18. (21) | Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos |
| 19. (31) | Vytautas Kernagis - Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj |
| 20. (19) | Džordana Butkutė - Nemylėjau tavęs |
| DainuTekstai.lt Kontaktai Privatumas Rimai Patarlės |