Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliuDainos žodžiai Nuostabi daina. Beklausydama verkiau. Tikrai labai nuostabi daina.*****
braske;]* (2009-02-14)(135) nereali daina nera ir ko pridurti. Nera tokiu zodziu, kad isreiksti jausmus, kurie atsiranda besiklausan tos danos...
(2009-02-14)(134) nuostabi daina...wercia susimastyt...kiekwiena diena klausau sitos dainos...uzjauciu tewelius ir artimuosius...
;* (2009-02-13)(133) Nuostabi daina uz sirdies griebenti
slapta (2009-02-10)(132) dainos geros bet pats jis tai patylesiu:D
nesakysiu (2009-02-03)(131) uzuojauta to vaikucio tėveliams ;//*
rafa (2009-01-31)(130) Nuostabi daina. Verčia susimastyti apie gyvenimą.
Užuojauta to vaikučio tėveliams.
Akvilė (2009-01-30)(129) negaliu koki milijona kartu klausiausi tos dainos einu namo kur beieinu klausausi tos dainos
gerbejute (2009-01-29)(128) labai grazi daina as tokios negaleciau parasyti tokios dainos as apsiverkciau negaliu.myliu
gerbejute (2009-01-29)(127) nezinau kada tai ivyko bet gerbiu ta zmogu kuris parase sia daina, uzjauciu visus artimuosius
Aivis (2009-01-19)(126) lb lb nereali daina : uzjauciu jo tevelius :*
nezinomas (2009-01-19)(125) As pamenu, kj su drauge budawom be tos dajnos negaledawom isbut, pritarju wisie kad ji nuostabi, nereali, grazi, ir tokia tikraj liudnoka, ir lb idomi, kai pirma kart isgyrdau apsiwerkiau, dar as telsju rajone tjuriu gyminajcju, ir jie zino apie ta awarija, kaj papasakojo, negalejau wisa nakty uzmygt, zdz, myljuuu ta dajna, ji mano megstamiausiaaa!!!
Mylju ta dajna... (2009-01-18)(124) Ziauriai gera daina,..man lb patiko bet kai tik ja isgirsti norisi verkti:*
Agnutja:* (2009-01-12)(123) girdint sios dainos zodzius akyse pasirodo asaros,atrodo kad pries akis atsiweria awarijos waizdas..nerealiai grazi daina,begalo prasminga.
gintaryt (2009-01-10)(122) nereali daina.
Ieva. (2009-01-10)(121) Nuostabi daina. Beklausydama verkiau. Tikrai labai nuostabi daina.
Kamil3* (2009-01-03)(120) Nuostabi daina...
Kamil3* (2009-01-03)(119) Kai klausai werkti norisi;* labai grazu, manau kad taip real buwo;**
Krjstea (2008-12-31)(118) Nuostabi daina galiu klausytis ir klausytis niekad neatsibos..
Gintare (2008-12-30)(117) KITaZzz turi ir daugiau dainų labai gražiu pvz.NAKTYJE,arba su wera-KODĖL VĖL.ir t.t.LABAI GRAŽUS BALSAS IR KŪRYBA.:*
SawA. (2008-12-27)(116) Tokių dainų beveik nesiklausau bet šiap tą daina esu girdėjus tai visai nieko
Eglė (2008-12-25)(115) Graži daina, jai taip komentaruosit tai gal ir topas gali būti. o šiaip tai ta daina truputėli liūdna
Sniegė (2008-12-25)(114) Tas Kitazzz ne vien su Charli yra dainų įrašes o ir su kitais.
Goda (2008-12-25)(113) Žiauriai nereali daina
Goda (2008-12-25)(112) Labai graži daina. Klausau neatsiklausau.
Goda (2008-12-25)(111) NUOSIRDZIAUSI LINKEJIMAI WAIKUCIO MAMAI IR PUSBROLIUI KURIS PARASE SITA DAINA !!
KOLEKTYWAS (2008-12-25)(110) Liudva daina, bet labai nuosirdi, man patiko.
Saunu kad dar yra talentingu zmoniu Lietuvoj.
R.E.P.S.pAnTeRa (2008-12-24)(109) tikrai labai graži daina,verčia mastyt.Gerbiu,kad tokias dainas kuria matosi tikras talentas,gal kitus sukrečia kitiem nepatinka tai klausykit savo tas nusibodusias ir niekuo nereikšmingas dainas,beje gražūs balsai:)MAN PATIKO:*
Ingrida. (2008-12-24)(108) juokinga. pamoka visiem daugiau i kelia ziuret reikia ir maziem vaikam dviraciu nedalint
nepazysti (2008-12-21)(107) lababutis,
nu daina tai ne kokia. kaip jus daininkai galit tokias dainuoti? man buti tokias dainas dainuoti slikstu ziauriai. bet jei dainuotu mano drauge, ir dar be balso tai nezinau kaip jei butu liudna nes ji tokias dainas amzinai dainuoja . as taine!
agne (2008-12-17)(106) Naujausi komentarai / dainos tekstas |

| ▪ | BatMobile - Anglija |
| ▪ | Rosita Čivilytė - Kalėdų paslapty |
| ▪ | Neo - Tavo delne |
| ▪ | Egidijus Sipavičius - Miškų dukra |
| ▪ | Barako himnas |
| ▪ | LSD - Šypsenėlė |
| ▪ | Draugas |
| ▪ | Soliaris - Noriu išskrist |
| ▪ | Foje - Tiktai muzika |
| ▪ | Raketa - Pelė |
| ▪ | Studija - Eisim jau namo |
| ▪ | Domantė Urmonaitė - Iš naujo |
| ▪ | Andžikas - Naujametinė |
| ▪ | Deividas - Tu sakei |
| ▪ | Mokinukės - Baby |
| ▪ | Mango - Mylėk |
| ▪ | Simou - Sėkmė ir pasekmės |
| ▪ | Pikų panos - Pamiršau tai |
| ▪ | Ieva Narkutė - Žalias gyvas vanduo |
| ▪ | Elzė - Minčių pilis |

| 1. (3) | Buvo naktys švento Jono... |
| 2. (1) | Eglė Sirvydytė - Mano namai |
| 3. (142) | ŽAS - Joninių himnas |
| 4. (2) | Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai |
| 5. (10) | Jonis - Šienpjovys (Ant tėvo dalgio ašmenų) |
| 6. (12) | MG International - Juoda orchidėja |
| 7. (5) | Rebelheart - Kelias pas tave |
| 8. (8) | Tyliai leidžias |
| 9. (7) | Gytis Paškevičius - Dalužė |
| 10. (13) | Fojė - Laužo šviesa |
| 11. (9) | Stasys Povilaitis - Giminės |
| 12. (28) | Vytautas Šiškauskas - Lietuva (Mūsų kaimas) |
| 13. (4) | Ieva Narkutė - Raudoni vakarai |
| 14. (11) | Gytis Paškevičius - Tu vėjo paklausk |
| 15. (16) | Wika - Ryčka |
| 16. (63) | Ant kalno karklai siūbavo |
| 17. (15) | Aktorių trio - Paukščiai |
| 18. (31) | Vytautas Kernagis - Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj |
| 19. (21) | Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos |
| 20. (19) | Džordana Butkutė - Nemylėjau tavęs |
| DainuTekstai.lt Kontaktai Privatumas Rimai Patarlės |