Eglė Jurgaitytė - Ela ir BelaDainos žodžiai skambinkit 3768545652 cia egles tik man baisu kad ji nepamatytu 1
ugne (2012-02-05)(44) koks tavo numeris
Viktorija (alytus 2012-02-03)(43) ziauriai grazi daina
Viktorija (alytus 2012-02-03)(42) grazi daina (;
anonimas (2012-01-25)(41) Sweikuciai visi aciu kad rasot grazius komentarus kam nepatinka nerasykit :)) Miliu visus gerbejus ir beje visiems apsimetantiems manimi prasau nebedarykit to sukuriau daina tai gerai juk reikia kad ir vaikai zinotu juk ne kokia as jau ir drn kad nedainuoju vaikisku dainu tai ir sumaniau sita maziems kam patinka sis komentaras rasykit nedelskit :* I visus klausimus atsakau :***
Egle Jurgaityte ;) (Miliu gerbejus ;* 2012-01-18)(40) kam si daina nepatinka nesiklausykit as dainavau nes man patiko o kam nepatinka nesiklausykit ir nerasykit tokiu kvailu komentaru aciu
Eglute (2012-01-18)(39) tau sita daina per vaikiska
aiveta (2011-12-28)(38) Eglė Jurgaitytė - Ela ir Bela Čia Ela, čia Bela Nori jos į sceną Jos meškos lepeškos Balose jos taškos (x2) Balose jos taškos Daug keliavau po šį pasaulį, Pamačiau, ko neregėjau. Gyvena ten mano draugės, Jos tokios didelės, jos tokios baltos. Aš joms sakiau, iš kur aš atvykau, Kad kuriu dainas, rašau eiles. Susidomėjo jos, sutiko, Todėl atvyko pas mane. Čia Ela, čia Bela Nori jos į sceną Jos meškos lepeškos Balose jos taškos (x2) Balose jos taškos Dabar mąstau, kaip čia įvyko, Nes aš matau, čia jom patiko. Man neramu dėl jų sveikatos, Mažai čia ledo, gal joms per šilta. Aš joms sakiau, iš kur aš atvykau, Kad kuriu dainas, rašau eiles. Susidomėjo jos, sutiko, Todėl atvyko pas mane. Čia Ela, čia Bela Nori jos į sceną Jos meškos lepeškos Balose jos taškos (x2) Balose jos taškos
Emilija (2011-12-19)(37) Čia Ela, čia Bela Nori jos į sceną Jos meškos lepeškos Balose jos taškos (x2) Balose jos taškos Daug keliavau po šį pasaulį, Pamačiau, ko neregėjau. Gyvena ten mano draugės, Jos tokios didelės, jos tokios baltos. Aš joms sakiau, iš kur aš atvykau, Kad kuriu dainas, rašau eiles. Susidomėjo jos, sutiko, Todėl atvyko pas mane. Čia Ela, čia Bela Nori jos į sceną Jos meškos lepeškos Balose jos taškos (x2) Balose jos taškos Dabar mąstau, kaip čia įvyko, Nes aš matau, čia jom patiko. Man neramu dėl jų sveikatos, Mažai čia ledo, gal joms per šilta. Aš joms sakiau, iš kur aš atvykau, Kad kuriu dainas, rašau eiles. Susidomėjo jos, sutiko, Todėl atvyko pas mane. Čia Ela, čia Bela Nori jos į sceną Jos meškos lepeškos Balose jos taškos (x2) Balose jos taškos
Emilija (2011-11-28)(36) šauni daina... zodziu faina negaliu bet biškuti ir juokinga:))
kotryna (Vilnius 2011-11-25)(35) Eglė Jurgaitytė - Ela ir Bela Čia Ela, čia Bela Nori jos į sceną Jos meškos lepeškos Balose jos taškos (x2) Balose jos taškos Daug keliavau po šį pasaulį, Pamačiau, ko neregėjau. Gyvena ten mano draugės, Jos tokios didelės, jos tokios baltos. Aš joms sakiau, iš kur aš atvykau, Kad kuriu dainas, rašau eiles. Susidomėjo jos, sutiko, Todėl atvyko pas mane. Čia Ela, čia Bela Nori jos į sceną Jos meškos lepeškos Balose jos taškos (x2) Balose jos taškos Dabar mąstau, kaip čia įvyko, Nes aš matau, čia jom patiko. Man neramu dėl jų sveikatos, Mažai čia ledo, gal joms per šilta. Aš joms sakiau, iš kur aš atvykau, Kad kuriu dainas, rašau eiles. Susidomėjo jos, sutiko, Todėl atvyko pas mane. Čia Ela, čia Bela Nori jos į sceną Jos meškos lepeškos Balose jos taškos (x2)
20) (2011-11-23)(34) mano vaikutis dievina šitą dainą:)
Lina (2011-11-17)(33) labai graži daina.šaunuolė!
deividas (2011-11-11)(32) labai gražus balsas
Andželika (Kaišedorys 2011-11-05)(31) man tavo dainos labai patinka
helga (2011-10-24)(30) Kam čia mano dainos nepatinka???Nesiklausykit jei nepatinka...Ačiū tiems kuriems mano daina labai patinka ...kuriems nepatinka tai nesiklausykit
Eglutė (2011-10-22)(29) labas ka veiki man rytoi reike eit i mokykla man nepatinka matematikos pamoka
agne za (klaipeda 2011-10-11)(28) kada atvaziuosi i klaipeda
agne za (klaipeda 2011-10-11)(27) egle man patinka tavo dainos jos grazios grazei dainuoji
agne za (klaipeda 2011-10-11)(26) egle kai izgarsejei
agne za (klaipeda 2011-10-11)(25) 2 METU VAIKAS
UGNE (2011-10-02)(24) man sita daina patinka nes mano drauges suo vardu Bela
Agne (klaipeda 2011-09-19)(23) per vaikiška
ugne (panevežys 2011-08-30)(22) Kaip jei tai turetu buti geda tokias vaikiskas kurti:)
Greta:) (Siauliai 2011-08-19)(21) Nucopinau ;D- Ir kas???
N. (Siauliai 2011-08-19)(20) Labai grazi daina,... vilte k..-scena-tai kur Egle Jurgaityte Ant jos stowi ir dainuoja:)
N. (Siauliai 2011-08-19)(19) grazi daina
wret (fdfgdrtg 2011-08-15)(18) LALALALALALALALALALLL L L L L L L L 2;L L LL
LL (2011-08-01)(17) Eglė Jurgaitytė - Ela ir Bela Čia Ela, čia Bela Nori jos į sceną Jos meškos lepeškos Balose jos taškos (x2) Balose jos taškos Daug keliavau po šį pasaulį, Pamačiau, ko neregėjau. Gyvena ten mano draugės, Jos tokios didelės, jos tokios baltos. Aš joms sakiau, iš kur aš atvykau, Kad kuriu dainas, rašau eiles. Susidomėjo jos, sutiko, Todėl atvyko pas mane. Čia Ela, čia Bela Nori jos į sceną Jos meškos lepeškos Balose jos taškos (x2) Balose jos taškos Dabar mąstau, kaip čia įvyko, Nes aš matau, čia jom patiko. Man neramu dėl jų sveikatos, Mažai čia ledo, gal joms per šilta. Aš joms sakiau, iš kur aš atvykau, Kad kuriu dainas, rašau eiles. Susidomėjo jos, sutiko, Todėl atvyko pas mane. Čia Ela, čia Bela Nori jos į sceną Jos meškos lepeškos Balose jos taškos (x2)
Nucopinau ;D (Nucopinau ;D 2011-07-23)(16) as nekenciu
du (2011-07-12)(15) |

| ▪ | Andrius Kaniava - Pavasario vėjas |
| ▪ | Carol in A Club ft. Drovuoliai - Tūkstantis metų |
| ▪ | Kaip gerai, kad Tu esi |
| ▪ | Tipo grupė - Mano pinigai |
| ▪ | Vytautas Kernagis - 100 pavasarių |
| ▪ | Žilvinas Žvagulis - Vasaros maršas |
| ▪ | Nalšia - Ir buvo žodžiai tie |
| ▪ | Mėsa - 6 nebūsiu |
| ▪ | XXL - Rožinė svajonė |
| ▪ | Pikaso - O brolau |
| ▪ | Šėriau žirgelį |
| ▪ | Studentai - Ašarėlė |
| ▪ | Naujieji lietuviai - TV Karaoke |
| ▪ | Arvydas Vilčinskas - Internete (2012) |
| ▪ | Pikaso - Aj-ja-ja-jai |
| ▪ | Neda - Back In Business |
| ▪ | Andrius Jovarauskas - Pacaz I Kasiak (Kasiakas) |
| ▪ | Egidijus Sipavičius - Diskoteka |
| ▪ | Inculto, Stasys Povilaitis - Senais laikais |
| ▪ | Danielius Dolskis - Onyte, einam su manim pašokti |

| 1. (3) | Buvo naktys švento Jono... |
| 2. (1) | Eglė Sirvydytė - Mano namai |
| 3. (142) | ŽAS - Joninių himnas |
| 4. (2) | Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai |
| 5. (10) | Jonis - Šienpjovys (Ant tėvo dalgio ašmenų) |
| 6. (5) | Rebelheart - Kelias pas tave |
| 7. (8) | Tyliai leidžias |
| 8. (12) | MG International - Juoda orchidėja |
| 9. (4) | Ieva Narkutė - Raudoni vakarai |
| 10. (7) | Gytis Paškevičius - Dalužė |
| 11. (13) | Fojė - Laužo šviesa |
| 12. (28) | Vytautas Šiškauskas - Lietuva (Mūsų kaimas) |
| 13. (9) | Stasys Povilaitis - Giminės |
| 14. (16) | Wika - Ryčka |
| 15. (63) | Ant kalno karklai siūbavo |
| 16. (11) | Gytis Paškevičius - Tu vėjo paklausk |
| 17. (15) | Aktorių trio - Paukščiai |
| 18. (21) | Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos |
| 19. (31) | Vytautas Kernagis - Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj |
| 20. (36) | Vytautas Kernagis - Žiemą vasarą |
| DainuTekstai.lt Kontaktai Privatumas Rimai Patarlės |