Bjelle ir Peru - BrolužisDainos žodžiai Ačiū,kad galvojate kad mano daina gali būti antras Lietuvos himnas.
Bjelle ir Peru (2011-01-18)(33) si daina gali buti lietuvos antras himnas:DDD;D*;D*;D*
siemke (2011-01-17)(32) si dauna gali buti lietuvos antras himnas:DDD nes si daina sugraudina ;D*
siemke (2011-01-17)(31) Labai grazus balsas ir daina
Kaluonke-iveta (2011-01-16)(30) Labai jums ačiū :
Bjelle ir Peru (2011-01-16)(29) Ačiū labai.
Bjelle ir Peru (2011-01-15)(28) mano net mylmausia daina bravo :D
JUSTUTE (Kupisks 2011-01-15)(27) Labai grazi daina,ir seip ji pati grazi
agnetuke (Sostine 2011-01-13)(26) Ačiū labai už tuos komentarus.Labai ačiū kad jums patinka mano daina.
Bjelle ir Peru (2011-01-13)(25) man labai patimka sita daina
saule (2011-01-12)(24) Nuostabi daina
Greta (Kaunas 2011-01-11)(23) MAN YRA 10 METU IR TAI NUO SIOS DAINOS MAN PLYSTA SIRDIS SI DAINA YRA PASAKISKA NET NEMOKU APSAKYTI.NORECIAU JUS PAZINTI AR NET BUTI JUSU KOMANDOS NARE
AISTE (KAUNAS 2011-01-10)(22) ;]labai grazi,puiki daina
kornelija (2011-01-06)(21) ;]labai grazi daina
kornelija (2011-01-06)(20) Man yra 10 metu ir tai nuo sitos dainos man plysta sirdis si daina yra pasakiska net nemoku apsakyti.Noreciau jus pazinti ar net buti jusu komandos nare:)
ieva (2011-01-04)(19) vau grazesnes nesu maciusi dainos
kornelija (klaipeda 2010-12-30)(18) labai faina daina
irma (2010-12-25)(17) Tiesiog pasakiska daina.*
Kristute.* (2010-12-15)(16) Šaunuolė. Labiausiai priedainis patinka.
Bučkis (2010-12-11)(15) kad daugiau tokiu zmoniu atsirastu saunuole
mmm... (2010-12-09)(14) labai grazu...
monikiuks (2010-12-01)(13) man ji labai patinka labiausei patinka priedainis
gabija (2010-11-22)(12) grazi ir raminanti!
Evelina (Minimuku salis 2010-11-17)(11) nuotabu sanuole bravo!10
sandra (vilnius 2010-10-27)(10) Gal kas zinot sios dainos tabus? :)
Viktorija (Druskininkai 2010-10-25)(9) Mano balsas panašus y jos.
Bet aš nesugebėčiau tokios nuostabios dainos sukurt.
Šaunuolė.
Laura (2010-10-25)(8) Fantastiska daina jai nori klausyk ir klausyk bet neatsibos !!! :)
agne (2010-10-16)(7) Labai grazu. :)
M.G. (2010-10-15)(6) labai faina
Lina (2010-10-13)(5) ziaurei man patinka sita daina ir grazus balsas nu bet zodziu faina labai labai daina
emilija (2010-10-13)(4) Naujausi komentarai / dainos tekstas |

| ▪ | Soliaris - Tėve |
| ▪ | Virgis Stakėnas - Žinau |
| ▪ | Rytis Cicinas - Balerina |
| ▪ | Faina - Suskaičiuok žvaigždes |
| ▪ | Radži (Kelias į žvaigždes 2) - Ryt iš ryto |
| ▪ | Vilija - Tu kvailys |
| ▪ | Liudas (Dangus 2) - Rytais |
| ▪ | Tele Bim Bam - Naktelės žiedai |
| ▪ | Pikaso - Tyla |
| ▪ | Irena Starošaitė - Jaunystės vėjas |
| ▪ | Linksmoji seklyčia - Buvo vakaras žvaigždėtas |
| ▪ | ŽAS - Turisto Lituano |
| ▪ | Stasys Povilaitis - Tikėk žmogum |
| ▪ | Vytautas Šiškauskas - Su gimtadieniu |
| ▪ | Vesta - Tau ir man |
| ▪ | Taja - Rytas |
| ▪ | WTF - Beduinas |
| ▪ | Sel - Čiulpk tu |
| ▪ | Mia ir Panevėžio choras - Memory (Chorų karai) |
| ▪ | Ganiau ganiau aveles |

| 1. (1) | Buvo naktys švento Jono... |
| 2. (-) | Atlanta - Man patinka taip gyvent |
| 3. (2) | Eglė Sirvydytė - Mano namai |
| 4. (37) | Gytis Paškevičius - Mano kraštas |
| 5. (8) | MG International - Juoda orchidėja |
| 6. (89) | Gaudeamus igitur |
| 7. (-) | Marijonas Mikutavičius, Aistė Smilgevičiūtė - Meilės duetas (Jūratė ir Kastytis) |
| 8. (60) | Stasys Povilaitis - Pūkelis |
| 9. (44) | Gintarė - Svajoklis |
| 10. (73) | Biplan - Labas rytas |
| 11. (32) | Foje - Kitoks pasaulis |
| 12. (-) | Domas ir Karoona - Cukrus citrinoj |
| 13. (-) | Irena Starošaitė - Saulė leidžias |
| 14. (83) | Ovidijus Vyšniauskas - Žemyn upe |
| 15. (19) | Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos |
| 16. (-) | Džimba - Garsiai, garsiai |
| 17. (-) | Stasys Povilaitis - Kristina |
| 18. (108) | Du gaideliai |
| 19. (13) | Stasys Povilaitis - Giminės |
| 20. (40) | The Ball & Chain - Tu ateik į pasimatymą |
| DainuTekstai.lt Kontaktai Privatumas Rimai Patarlės |