69 danguje - VeidrodėlisDainos žodžiai lbj grazhi ... labaij man dar patinka daina "meiles simfonija" myliu jus 69 danguj...muo :*
rugile... (2009-02-20)(104) jus sxsi. Noreciau pa...
... (2009-02-19)(103) hm...Nu zinot visai neblogai. Bet mokytis dar reikia labai reikia.
eglute (2009-02-19)(102) 69 danguje jus geriausios !!! jus jega
egle ir ausrine (2009-02-19)(101) liux grupe!!! o jej nepatinka tj kas geriau yva ar 69danguje???rasom rasom xDDD
be rysio (2009-02-18)(100) labai faina daina meiles simfonyja labai noriu kad atsiustumet man mano el.pastas ugnele@drauge.lt
Ugne (2009-02-16)(99) As jus myliu jus mano megstamiausia grupe turiujusu dainu 100 net dar daugiau!
Kamilė (2009-02-16)(98) labai as juus myyyyyyyyyyyyyyyyliu as jusu didziausia gerbeja labiausiai man patinka karina,neli ir ingrida neverkit kad dainu dainoi gavot 3 vieta bilia ne mazesne sekmes!
migle (2009-02-16)(97) Kas cHia fajnO,kada varO,jaj JusH buTumeT zvaigzdes,paTikTu??
Be skOniO cHia isvis tokie...
ArneTa* (2009-02-14)(96) nu ka cia varot ant Nijoles pamatytumet kaip goda dainuoja tai isvis niekas jos nesiklausytu vaigina cia grazuole kazkokia ***;Dcia varo ant Nijoles pati rurinas su visais kazkokia nerimta merga viena myli kita palieka isvis ciaupk snuki ryzike niekas cia taves neciulbina tju Goda nereikia cia savo nuomones skelbti internete;DDaune
greta (2009-02-11)(95) graziai dainuoji
skaiste (2009-02-09)(94) Nu ko cia nx aiskinat ka rasyt ka ne mes jug cia savo nuomone reiskem! Tai atsi***it nx ***i as manau kad ta goda negali isirinkti sau vyra tai prie to krepsininko tai prie kito nx pisa prota kale rinkis greiciau ***a sorry kad taip rasau bet savo nomone isreikst turejau!!! Seip nesikeku : ) ciau apsimeteliai jus sesi devini lavonai o ne danguj!
... (2009-02-08)(93) man labai patinka jusu daina meiles simfonija. ji fantastiska
laura (2009-02-08)(92) seip jam kam cia nepatinka 69danguje tai cia ir apsoliuciai nerasykit kazkokiu durnu komentaru
Gabriele (2009-02-08)(91) Sveiki visi!
Goda Sabutyte (2009-02-08)(90) fainos ziaurei jusu dainoa=)
jugana (2009-02-07)(89) man visai patinka jusu dainos ir visai nesvarbu kuo jus dainuojat papais ar skandalais
urte 11m (2009-02-02)(88) bet va karina tai visa grupe palaiko be karinos tai butu ne 69 danguje o 69 po zeme..
** (2009-02-02)(87) jo girdejau koncerta kazkoki kur jos dainuoja gyvai tai taip pasiurpau taip ziauriai dainuoja tai nx tokios levos eina dar i scena dainuot tokias greiciau reikia ..
*** (2009-02-02)(86) suda kazkoki mala
** (2009-02-02)(85) dainos labai grazios bet kad ne ju balsas o suderino ir padare per kompa grazu balsa jugi girdejau kaip jus dainavote gyvai o ne ponograma tai ziauriai kam reikalingi dainiinkia jai jie ne savo balsu dainuoja!?
virga (2009-02-01)(84) jus labai graziai dainuojate:)ir beto jos ne ***es:
viktorija (2009-01-31)(83) nu labai gera grupe dainos grazios malonu klausyt o cia visokios mergos stume bloga skaityt tipo ne kaimietes
saldukasa (2009-01-31)(82) kas cia per š***s *** atsirado godos daunai jus jokios godos cia nerasytu...
Beto jei apie goda tai jinai ten nepriciom prie tos grupes 69danguje vemt vercia nuo jos Karina vienintele kuri dainuoti moka bent o ne kitos ten tris zodzius padainuoja.
***s (2009-01-31)(81) mes ***es
69 danguje (2009-01-31)(80) sveiki as goda nors ir netikit manim as jums papasakosiu kai ka mane jau viso uzknisa ypac nijole man visiskai neledzia dainuot tik karina ir karina ***es jos visos as tai tuoj susituoksiu ir isvaziuosiu i uzsieni man bus gaila jus palikt bet nieko
69 danguje (2009-01-31)(79) man tai ta nijole uzknisa ji sako kad as negraziai dainuoju okai paracai mus pamato tai nijole vaidina kad mes labai geros drauges j jei jus pamatytut kaip nijole dainuoja gyvai tai is siziotut jei reikai ismest is grupes ti papus didintis ir moka
69 danguje (2009-01-31)(78) goda graziausia dainuoja o kitos ten ***es ypac nijole asile ***e
godute (2009-01-31)(77) labai grazi daina ;]]
egle (2009-01-28)(76) Sukos jus.Beje karina as maciau kaip drocineisi su bzesku
Xcikasx (2009-01-26)(75) Naujausi komentarai / dainos tekstas |

| ▪ | Vilija - Raudonkepuraitės daina |
| ▪ | Skaistė (Kelias į žvaigždes 3) - Lietsargiai |
| ▪ | Pikų panos - Pasiklydai sapne |
| ▪ | NASA - Žiedas |
| ▪ | Vytautas Šiškauskas - Su gimtadieniu |
| ▪ | Sigita - Spalvos |
| ▪ | Rožė (Muzikos akademija) - Tavo meilė man reikalinga |
| ▪ | El Fuego - Kas mums paskirta |
| ▪ | Aleksandras (Žvaigždžių vartai) - Mano gyvenimo žvaigždelė |
| ▪ | Dviračio žynios - Larisos permainų diena |
| ▪ | Pinup Girls - Ypatinga |
| ▪ | Čyru čyru, pjaus kinkirą |
| ▪ | Radži, Urtė - Pagyvensim, pamatysim |
| ▪ | Simona, Marija, Solveiga, Ugnė (Kelias į žvaigždes 2) - Nors nusišauk |
| ▪ | Virgis Stakėnas - Dar tiktai dar (liaudies daina) |
| ▪ | Mokinukės - Klasiokas |
| ▪ | Andrius Rimiškis - Man pinigai nesvarbu |
| ▪ | Andrius Mamontovas - Parama |
| ▪ | Žilvinas Žvagulis - Kiek daug dar vietų nebučiuotų |
| ▪ | Žvejyba |

| 1. (2) | Eglė Sirvydytė - Mano namai |
| 2. (1) | Buvo naktys švento Jono... |
| 3. (4) | Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai |
| 4. (-) | Atlanta - Man patinka taip gyvent |
| 5. (8) | MG International - Juoda orchidėja |
| 6. (37) | Gytis Paškevičius - Mano kraštas |
| 7. (5) | Jonis - Šienpjovys (Ant tėvo dalgio ašmenų) |
| 8. (9) | Ieva Narkutė - Raudoni vakarai |
| 9. (6) | Rebelheart - Kelias pas tave |
| 10. (22) | Vytautas Kernagis - Mūsų dienos kaip šventė |
| 11. (7) | Tyliai leidžias |
| 12. (17) | Aktorių trio - Paukščiai |
| 13. (34) | Olialia pupytės - O lia lia pupytės |
| 14. (44) | Gintarė - Svajoklis |
| 15. (13) | Stasys Povilaitis - Giminės |
| 16. (15) | Gytis Paškevičius - Tu vėjo paklausk |
| 17. (14) | Wika - Ryčka |
| 18. (108) | Du gaideliai |
| 19. (32) | Foje - Kitoks pasaulis |
| 20. (58) | Stasys Povilaitis - Vėl švieski man vėl |
| DainuTekstai.lt Kontaktai Privatumas Rimai Patarlės |