Kitazzz ir Charli - 14-uoju vieškeliuDainos žodžiai nuostabi ;]
ji (2008-08-29)(45) kas gali atsiust sita daina?? skype: hooxee
karolce (2008-08-28)(44) Nepaprasta daina,tikrai graudina ;( liudna nepaprastai,asaros net pacios rieda. ;(
Viktorija (2008-08-26)(43) Tls kas zino tikra istorija tas zino,bet yra tokiu ***u kurie nezino ir pasakoja gandu gandus... bet px dajna lb sauni tobolybes toliau jam...
Vectors (2008-08-26)(42) Daina lb grazi.. Zinoma nebutu grazu klausti kaip viskas ivyko, bet isties lb smalsu butu suzinoti :?
Anonimus (2008-08-25)(41) Sekmes toliau Kostai ;>*
Brigis. (2008-08-25)(40) grazi daina
deividas (2008-08-24)(39) Zinau kaip ten buvo is tikruju. Daug stiprybes Vilmuko seimai.
Tls (2008-08-23)(38) tikrai labai grazi daina ir beto graudinanti Labai istrigo zodziai "NE",-tare daktaras,-"Jo nebera";
Greta (2008-08-23)(37) Nesveikai žiauri daina...
Klausausi jau 10 kartų ir vis labiau norisi verkti..
Labiausiai įstrigo žodžiai.."Ne",- tarė daktaras, „jo nebėra“,-
Tarė daktaras: jo nebėra..."
Manau ta daina privertė suprasti kas jos klausėsi,kad turime vertinti ir branginti draugus,brolius,seseris,kad ir kaip su jais nesutariame,bet be jų būtų sunku..Ir matyti draugų ir tėvų ašaras.. :))~
Diema. :))~ (2008-08-22)(36) Nesveikai žiauri daina...
Klausausi jau 10 kartų ir vis labiau norisi verkti..
Nuostabi daina..
Ir žodžiai labai gražūs.
Labiausiai įstrigo žodžiai.."Ne",- tarė daktaras, „jo nebėra“,-
Tarė daktaras: jo nebėra..."
Manau ta daina privertė suprasti kas jos klausėsi,kad turime vertinti ir branginti draugus,brolius,ses eris,kad ir kaip su jais nesutariame,bet be jų būtų sunku..Ir matyti draugų ir tėvų ašaras.. :))~
Diema. :))~ (2008-08-22)(35) egle nebswajk tas berniukas ne ish wentos
Vectors (2008-08-21)(34) cia dainoja apie toki vaika is mano kiemo is ventos jis yra mires...
egle (2008-08-21)(33) tai cia tikra istorija ar ne?
Greta (2008-08-20)(32) Neapsakoma žodžiais daina.Pilna emocijų.Myliu
Indrė (2008-08-19)(31) as nznau bt syta daina grazy..bt jai taip atsitiktu mum tikrovej...nznau as turbut neiskesciau sito... ;(
skausmas..;[ (2008-08-18)(30) Nu pzdc ta daina nereali. Ziaurei grazi, nu nznw truksta zodziu, tik noriu pasakyt kad atlikejas KitaZzz yra nuostabus atlikejas ir dainu autorius. MaNAU net megazvaigzdes tokiu dainu nesukurtu nu zewrej grazu...;)
Enrikut (2008-08-18)(29) kaip gavau sita daina jos nei zodziu nieko nebuvo imanoma rast o db ji tarp populiariuju:} daina zeurei liudna;//
braske;* (2008-08-17)(28) man ziauriai patinka si diana.kaip man gaila tai negaliu iskart susigraudinau kai isgirdau zodzius nepalik manes brolau
paula (2008-08-15)(27) dekuj dekuj kas imetet. dekuj uzh grazius komentarus.. bet.. nereikia nusishneket... prisimastyt nesamoniu.. ash vaiksciau su lapu per laidotuves ir rashiaus? ;D pzdc.. noriu tokios fantazijos ir ash.
Kitaz. (2008-08-13)(26) labai grazi daina. o isiklausius net verkt pradedi, net ir vyrui sunku klausyt tokiu zodziu. to patirt niekam nelinkeciau. ne vaikus laidot reik. nera nieko sunkiau kai tevai laidoja savo vaikus. tad si daina tikiuosi atkreips bent didele dali zmoniu i situacija kuri siuo metu yra gan dazna.
sandra (2008-08-12)(25) man labai ystrigo si daina kai pirma karta ja isgirdau..
seip labai faina daina,ir tuo paciu graudi...;[[
Doogle (2008-08-12)(24) man labai ystrigo si daina kai pirma karta ja isgirdau..
gaila kad ir man taip atsitiko...bent panasiai kaip sitoj dainoj ;[[[[
Doogle (2008-08-12)(23) Kostas wisas laidotuwes waiksciojo su lapu ir rasesi ka mato, wa kaip gime daina.
:| (2008-08-10)(22) Nuostabi daina,uz sidies grebenti...niekas nevertina to ka turi tol kol tai prarandareikia giventi taip kaip paskutine diena nes niekada negali zinoti kas gali nutikti
lina (2008-08-08)(21) (v);( grazi
daina (2008-08-08)(20) Grazhi lbj dajna... ;(( lbj liudna ... visada apsiverkiu per ja ;
Eimutea ;)** (2008-08-07)(19) Verkt norisi tokia daina klasant..;(...Labai nuostabi daina!
IveTaAa..;]]* (2008-08-06)(18) Nuostabi daina, kiek kartu klausaus tiek susigraudinu. Na as ir kaip supratau, kad ta istorija tikra..
Greta (2008-08-06)(17) uzjauciu kostai ;(( labaigrazi daina ;*
i (2008-08-06)(16) Naujausi komentarai / dainos tekstas |

| ▪ | Radži (Kelias į žvaigždes 2) - Laimės vainikas |
| ▪ | Domas & Iron - 96 |
| ▪ | Saulėnas ir Česlovas Gabalis - Kam man tas Londons (Chorų karai 2013) |
| ▪ | Žilvinas Žvagulis - Klaipėda |
| ▪ | Bambatrynis - Bus balius |
| ▪ | Gintare - Juoda-balta |
| ▪ | Radži (Kelias į žvaigždes 2) - Laimės vainikas |
| ▪ | Rožė (Muzikos akademija) - O meile |
| ▪ | Pikaso - Ką reiškia mylėti |
| ▪ | Martynas Beinaris - Vienintelei |
| ▪ | Žentai - Kokia tu, tėviške, graži |
| ▪ | Juozas Erlickas - Neikit, vaikeliai |
| ▪ | Dvi vištytės baltos |
| ▪ | Mino - Širdelės |
| ▪ | Kalėdinės dainos - Lietuvių liaudies daina |
| ▪ | Mango - Domino |
| ▪ | Tautvydas (Kelias į žvaigždes 2) - Žmonės viską gali |
| ▪ | Pikaso - Lengvai |
| ▪ | Jieva - Vaikiškos dienos |
| ▪ | Rūta Ščiogolevaitė ir Mundis - Tu (Žvaigždžių duetai 3) |

| 1. (3) | Buvo naktys švento Jono... |
| 2. (1) | Eglė Sirvydytė - Mano namai |
| 3. (142) | ŽAS - Joninių himnas |
| 4. (2) | Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai |
| 5. (10) | Jonis - Šienpjovys (Ant tėvo dalgio ašmenų) |
| 6. (5) | Rebelheart - Kelias pas tave |
| 7. (8) | Tyliai leidžias |
| 8. (12) | MG International - Juoda orchidėja |
| 9. (7) | Gytis Paškevičius - Dalužė |
| 10. (4) | Ieva Narkutė - Raudoni vakarai |
| 11. (13) | Fojė - Laužo šviesa |
| 12. (9) | Stasys Povilaitis - Giminės |
| 13. (28) | Vytautas Šiškauskas - Lietuva (Mūsų kaimas) |
| 14. (11) | Gytis Paškevičius - Tu vėjo paklausk |
| 15. (16) | Wika - Ryčka |
| 16. (63) | Ant kalno karklai siūbavo |
| 17. (15) | Aktorių trio - Paukščiai |
| 18. (31) | Vytautas Kernagis - Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj |
| 19. (21) | Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos |
| 20. (36) | Vytautas Kernagis - Žiemą vasarą |
| DainuTekstai.lt Kontaktai Privatumas Rimai Patarlės |