Simona - Kai užgesta šviesosDainos žodžiai Saunuole simona! Balsas tai tavo ziauriai fainas o pati daina nu liux! Saunuole!
Slapuke!:D (2011-01-01)(38) as ja galeciau dainuoti ir dainuoti, klausyti ir klausyti tokia nereali dainiuska, kad truksta zodziu...
dovile valungeviciute (jonavos raj. 2010-12-19)(37) Nereali muzika myliu siia daina♥
Lijana (Ukmerge 2010-12-08)(36) Nereali muzika myliu siia daina
Lijana (Ukmerge 2010-12-08)(35) Labai graži daina. !!!
Erika (2010-12-04)(34) begalo grazi daina
solveiga (tytuvenai 2010-12-01)(33) Geras gabalas
Monika (Žagarė 2010-11-10)(32) Tokia nereli daina man tiek daug ka priimena ;]] ir tie zodziai , niu liuks dainele man ji labai istrigo i sirdi (H)
Doviiliukas (Klaipeda 2010-07-19)(31) jieskau bx vaikino man 16m,mano numeris 863575524;]P.S AS GERA PUPYTE P.S P.S bAjurai parasykit man prasau
Odeta (2010-07-12)(30) lb gera daina liuxs;-
ingrida (klaipeda 2010-07-01)(29) Ieskau vaikino mano nr63575524
Odeta (2010-05-17)(28) liux daina
difrida (2010-05-14)(27) Gabija paskambink man noreciau su tavimi susipazinti mano nr63575524 laukiu
Odeta (2010-05-10)(26) Lb faina daina
Gabija (2010-05-09)(25) Simonos nr37064301759.Mano numeris 63575524.Simona mano labai gera drauge
Odeta (2010-05-08)(24) sandra, man butu idomu paklauyt kaip tu dainuoji
sandra daune (2010-04-22)(23) cia as simona
simona (vilnius-kaunas 2010-04-19)(22) man faina daina
violeta (2010-04-11)(21) Cia uzsienieciu muzika, taip? :}
Gintare (2010-04-09)(20) jei tave kadanors pamatyceu konsertuose galeceugat atografa
neda (2010-03-15)(19) gal būtų galima sužinot dainos akordus?
:) (:) 2010-03-12)(18) Gal būtų galima sužinot kas yra dainos autorius?
mergička (2010-03-10)(17) tu mililita jau giriesi ;] nu tavo balsa taij tikraij ziaurus ;[ mano sese geriau uz tave dainuoja ;]
sandra (panevezis 2010-03-01)(16) Mano daina grazesne aisku, juk jau du kartus buvau padainuokim laidoje dainuoti. Dauk kas mano kad mano balsas ziauriai lievas nors ir man lievas bet tai pxx
Milita (Vilnius 2010-03-01)(15) žiauriai graži daina tik klausyti ir klausyti
Ledy;* (panevėžys 2010-02-25)(14) ačiū jums labai už komentarus
Simona (2010-02-24)(13) Daina tikrai nuostabi.
Ieva (2010-02-20)(12) Daina kaip daina... Gražūs žodžiai ir balsas svaiginantis :]]
Urtė (2010-02-19)(11) vau suzaveta :O
dovile (vilkaviskis 2010-02-17)(10) milda parasyk
sigita (2010-02-17)(9) |

| ▪ | Atlanta - Tu mano klaida |
| ▪ | Eldaras - Kvepia sodai (Muzikos akademija 2) |
| ▪ | Dinamika - Meilės lietus |
| ▪ | Tu kiškeli, tu pilkasai |
| ▪ | Bū bū, aš jaučiukas |
| ▪ | Džordana Butkutė - Nemylėjau tavęs |
| ▪ | Deivis - Taip gera |
| ▪ | Dinamika - Abejingumas |
| ▪ | Mantas su Skamp - Mis Europa |
| ▪ | Ba'kardi - Man taip patinka |
| ▪ | Kapitonas Flintas - Piratų mankšta |
| ▪ | Džordana Butkutė - Liūdna šventė |
| ▪ | Exs - Praeitis |
| ▪ | Milanno - Tyliai belsis |
| ▪ | Radži - Nekaltinu savo likimo |
| ▪ | Skaistė ir Romas (Kelias į žvaigždes 3) - Supasi žvaigždės |
| ▪ | Viktoras Malinauskas - Gėlių kvartale |
| ▪ | Aušta aušrelė |
| ▪ | Alina Orlova - Emigranty |
| ▪ | Ligitas Kernagis - Vakarėja |

| 1. (3) | Buvo naktys švento Jono... |
| 2. (1) | Eglė Sirvydytė - Mano namai |
| 3. (142) | ŽAS - Joninių himnas |
| 4. (2) | Marijonas Mikutavičius - Trys milijonai |
| 5. (9) | Stasys Povilaitis - Giminės |
| 6. (10) | Jonis - Šienpjovys (Ant tėvo dalgio ašmenų) |
| 7. (52) | Ant kalno mūrai |
| 8. (44) | Šeduvos bernai - Laiškelis |
| 9. (16) | Wika - Ryčka |
| 10. (7) | Gytis Paškevičius - Dalužė |
| 11. (13) | Fojė - Laužo šviesa |
| 12. (28) | Vytautas Šiškauskas - Lietuva (Mūsų kaimas) |
| 13. (12) | MG International - Juoda orchidėja |
| 14. (41) | Živilė (Dangus 2) - 40 kaštonų |
| 15. (21) | Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos |
| 16. (23) | Gytis Paškevičius - Draugams |
| 17. (59) | Virgis Stakėnas - Snaudžia malūnas prie kelio |
| 18. (31) | Vytautas Kernagis - Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj |
| 19. (11) | Gytis Paškevičius - Tu vėjo paklausk |
| 20. (111) | Du gaideliai |
| DainuTekstai.lt Kontaktai Privatumas Rimai Patarlės |